Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Kolejny tydzień Plebiscytu Wielkie Serce. Pielęgniarka Danuta Bujko na drugim miejscu

2016-10-07 14:52:01 (ost. akt: 2016-10-08 16:29:38)

Autor zdjęcia: Monika Kacprzak

Niosą pomoc, są mili i cierpliwi. Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek i położnych, a tak się składa, że jest ich w naszym regionie wielu. Tym najbardziej lubianym, których wybiorą nasi Czytelnicy, przyznamy tytuły Wielkiego Serca, a laureatom regionalnym podczas gali wręczymy statuetki.

Mamy kolejne zgłoszenia do naszego plebiscytu Wielkie Serce. Do końca trwania naszej akcji, co tydzień będziemy prezentować najbardziej chwalonych przez
Was lekarzy oraz pielęgniarki. Jak do tej pory na prowadzeniu znajduje się lekarz stomatolog Patrycja Zaniewska- Skupień. W tym tygodniu dołączyła do plebiscytu kolejna osoba. Jest nią pielęgniarka Danuta Bujko, która zyskała wiele waszych głosów, dzięki czemu trafiła na drugie miejsce. Pani Danuta, nieprzerwanie od 35 lat pomaga w nagłych, zdrowotnych problemach naszemu miastu.

— Jestem bardzo zadowolona, że ludzie doceniają to co dla nich robię — wyznaje nam pielęgniarka, która marzyła o pracy w swoim zawodzie od 7 klasy podstawowej. — Jestem też trochę zaskoczona ponieważ się tego nie spodziewałam. Muszę przyznać, że to bardzo budujące i mobilizujące do dalszych działań. Lubię swoją pracę i nigdy bym jej nie zamieniła na inną profesję. Kocham pomagać innym.

Plebiscyt potrwa do 7 listopada i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w naszym regionie. Mogą wziąć w nim udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne. Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma lekarz, pielęgniarka lub położna z największą liczbą głosów w powiecie. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna. Tytuły otrzymają kandydaci, którzy będą mieli największą liczbę głosów w regionie (w głosowaniu w powiatach). Jesteście zadowoleni z opieki jaką otoczyli Was lekarze? Wdzięczni za serdeczność pielęgniarek? Doceńcie ludzi, których darzycie na co dzień ogromnym zaufaniem i oddajcie swój głos. Czekamy na kolejne kandydatury i zapraszamy do głosowania. Kompletna lista kandydatów znajduje się na stronie wegorzewo.wm.pl.
(dp)

Aktualne rankingi


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Monika Kacprzak


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages