Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek i położnych

2016-09-14 15:20:15 (ost. akt: 2016-11-07 20:57:12)

Autor zdjęcia: Daniel Podolak

Niosą pomoc, są mili i cierpliwi. Szukamy wyjątkowych lekarzy, pielęgniarek i położnych, a tak się składa, że jest ich w naszym regionie wielu. Tym najbardziej lubianym, których wybiorą nasi Czytelnicy, przyznamy tytuły Wielkiego Serca, a laureatom regionalnym podczas gali wręczymy statuetki.

Mamy już pierwsze zgłoszenia do naszego plebiscytu Wielkie Serce. Do końca trwania naszej akcji, co tydzień będziemy prezentować najbardziej chwalonych przez Was lekarzy, pielęgniarek i położnych. Wśród nich, jest lekarz stomatologii Patrycja Zaniewska-Skupień, która oprócz profesjonalnego podejścia do swoich pacjentów, znana jest również z serdecznego i ciepłego stylu bycia. O tym, że będzie pomagała w utrzymani zdrowego uśmiechu, pani Patrycja wiedziała od dawna.

— Uwielbiam śmiech i śmiejących się ludzi i moim celem jest, aby byłoby ich jak najwięcej — wyjawia pani Patrycja. — Pragnę, aby moja praca uszczęśliwiała innych ludzi, tak jak uszczęśliwia mnie. Pozdrawiam wszystkich, którzy mi zaufali.
Pomimo faktu, że pani Patrycja prowadzi "Przyjazny Gabinet Dentystyczny" wraz z mężem, nie ma mowy o żadnej konkurencji. Małżeństwo działa wspólnymi siłami, aby zdrowy uśmiech gościł na naszych twarzach.

Nasz plebiscyt potrwa do 7 listopada i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w naszym regionie. Mogą wziąć w nim udział lekarze wszystkich specjalności oraz pielęgniarki i położne. Tytuł Wielkiego Serca danego powiatu otrzyma lekarz, pielęgniarka lub położna z największą liczbą głosów w powiecie. Podkreślamy, że w głosowaniu powiatowym nie ma podziału na specjalności. Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Wielkiego Serca na Warmii i Mazurach w kategoriach: stomatolog, okulista, ginekolog, lekarz rodzinny, chirurg, pielęgniarka i położna. Tu nie ma już dodatkowego głosowania. Tytuły otrzymają kandydaci, którzy będą mieli największą liczbę głosów w regionie (w głosowaniu w powiatach). Jesteście zadowoleni z opieki jaką otoczyli Was lekarze? Wdzięczni za serdeczność pielęgniarek? Doceńcie ludzi, których darzycie na co dzień ogromnym zaufaniem i oddajcie swój głos. Czekamy na kolejne kandydatury!
(dp.)

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału w Plebiscycie. W takim wypadku osoby głosujące na tego kandydata nie mają prawa do zwrotu poniesionych kosztów oddania na jego kandydaturę głosów, ani przeniesienia głosów na inną osobę.

W plebiscycie Wielkie Serce można także głosować w kategoriach: Przyjazny Szpital i Przyjazna Przychodnia.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages