Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Przed nami ostatnia prosta w głosowaniu na najpopularniejszego sportowca i trenera 2015 roku!

2016-02-08 12:44:25 (ost. akt: 2016-02-08 14:41:43)

Autor zdjęcia: Archiwum WT

Końcowe odliczanie już się rozpoczęło: do zamknięcia głosowania w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca oraz Najpopularniejszego Trenera Roku 2015 zostały tylko trzy dni! Nie zwlekajcie – głosujcie!

Wciąż trwa walka o miano najpopularniejszego sportowca oraz trenera 2015 roku. Kto zyskał Wasze największe uznanie? Kto Waszym zdaniem powinien zostać wyróżniony? Tylko od Was zależy kto otrzyma ten zaszczytny tytuł! Jeszcze do środy, do godziny 12.00 macie szansę decydować i głosować.

Wyniki naszego plebiscytu poznamy podczas corocznej gali "Sportowiec Roku", która odbędzie się już w piątek (12 lutego), o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Węgorzewskiego Centrum Kultury.

Podczas uroczystości zostaną podsumowane sportowe osiągnięcia naszych zawodników z 2015 roku. Osoby „zaangażowane” w sport zostaną nagrodzone w kategoriach: sportowiec młodzieżowy, sportowiec dorosły, drużyna, trener, działacz, pasjonat sportu.

Oczywiście nie zabraknie również kategorii Węgorzewskiego Tygodnia: Najpopularniejszy Sportowiec i Najpopularniejszy Trener Roku 2015. Dzięki głosom naszych Czytelników dowiemy się, kto zdobył największe uznanie i zaszczytny tytuł.

Emocje związane z nagradzaniem będą umilać występy artystyczne tancerek z Klubu Garnizonowego pod opieką Grażyny Wojtków oraz artystów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących pod opieką Anny Barczak.

Serdecznie zapraszamy na piątkowa galę. To niezwykła okazja by wspólnie podziękować i docenić poświęcenie i osiągnięcia sportowe oraz poznać nazwiska najpopularniejszego sportowca oraz trenera 2015 roku.
(mk)

Zdecyduj kto wygra: Instrukcja głosowania
Nasi kandydaci:
Kandydaci na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2015:

1. Klaudia Nazarowicz – lekkoatletyka – I miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii młodzika w Radomiu w pięcioboju lekkoatletycznym. Drugi wynik w historii w tej konkurencji w historii w Polsce, I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w skoku w dal.
Kod: WT.NS.1

2. Szymon Jóźwiak – lekkoatletyka – II miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzika w Radomiu w pchnięciu kulą.
Kod: WT.NS.2

3. Dorota Kozakiewicz – kajakarstwo – II miejsce na C-2 (500m) i III miejsce na C-1 (200m) w Mistrzostwach Polski Seniorek w Poznaniu, II miejsce C-2 (500m) i II miejsce C-1 (200m) w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, V miejsce na C-2 (500m) Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Sportowy Ambasador Węgorzewa.
Kod: WT.NS.3

4. Katarzyna Kozakiewicz – kajakarstwo – I miejsce C-1 (5000m) Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Ostródzie, II miejsce na C-2 (500m) w Mistrzostwach Polski Seniorek w Poznaniu, II miejsce C-2 (500m) w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, II miejsce C-1 (200m) w Mistrzostwach Polski Juniorów w Bydgoszczy.
Kod: WT.NS.4

5. Jakub Wojciechowski – kajakarstwo – I miejsce C-1 (5000m) Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Ostródzie, I miejsce C-1 (9600m) w Mistrzostwach Polski w Maratonie w Olsztynie, II miejsce C-1 (2000m) w Mistrzostwach Polski Młodzików w Poznaniu.
Kod: WT.NS.5

6. Monika Kułakowska – pływanie – młoda zawodniczka z Pozezdrza pływająca każdym stylem. Mistrzyni województwa w swojej kategorii wiekowej na 200m stylem dowolnym, 200 klasycznym, 100m dowolnym, 100 m zmiennym. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików III miejsce 100m klasycznym, III miejsce 200 m klasycznym. W roku 2015 w rankingu ogólnopolskim zajęła I miejsce na 50m motylkiem.
Kod: WT.NS.6

7. Sebastian Kalafarski – żeglarstwo – I miejsce w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w sprintach, III miejsce w regatach Pucharu Europy. Sportowy Ambasador Węgorzewa.
Kod: WT.NS.7

8. Daniel Maliszewski – piłka nożna – najlepszy strzelec drużyny seniorów CWKS Vęgorii Węgorzewo, kapitan drużyny.
Kod: WT.NS.8

9. Jan Szwedowicz – MMA – I miejsce w Mistrzostwach Polski Sportowego JIU JITSU w walce sportowej JIU JITSU i II miejsce w zapasach grappling, II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski VIET VOO DAO w THI DAU – walka Full Contact.
Kod: WT. NS.9

10. Eryk Szwedowicz – MMA – II miejsce w Mistrzostwach Polski Sportowego JIU JITSU w walce sportowej JIU JITSU i II miejsce w zapasach grappling, II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski VIET VOO DAO w Chi VAT – wietnamskie zapasy.
Kod: WT.NS.10

11. Wiktoria Banasiewicz – tenis ziemny – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego w tenisie ziemnym.
Kod: WT.NS.11

12. Zuzanna Woźniak – tenis stołowy – I miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym , I miejsce w grze deblowej w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.
Kod: WT.NS.12

13. Marek Makowski – lekkoatletyka – I miejsce w kateg. wiek. M-55 w Romantik Maraton w Fussen (Niemcy), I miejsce w kateg.wiek. M-55 w Maratonie Budapeszt (Węgry), I miejsce w kateg. wiek. M-50 w Półmaratonie Troki (Litwa), II miejsce w Mistrzostwach Wojska Polskiego w kat. M-45 w Zielonej Górze
Kod: WT.NS.13

Kandydaci na Najpopularniejszego Trenera Roku 2015:

1. Mirosław Mikołajewicz – kajakarstwo, kanadyjkarstwo. Wychowawca wielu Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych.
Kod: WT.NT.1

2. Krystian Paluch – lekkoatletyka i piłka ręczna. Trener Klaudii Nazarowicz i Szymona Jóźwiaka. Nauczyciel w-f-u w węgorzewskim gimnazjum.
Kod: WT.NT.2

3. Andrzej Gordziewicz – viet voo dao. Nauczyciel w-f-u w gimnazjum. Co roku jego podopieczni przywożą z Mistrzostwach Polski medale.
Kod: WT.NT.3

4.Zbigniew Karwat – tenis ziemny. Nauczyciel w-f-u w SP1. Prowadzi zajęcia z najmłodszymi adeptami tenisa.
Kod: WT.NT.4

5. Krzysztof Kuprewicz – karate kyokushin. Założyciel i prowadzący zajęcia w klubie karate. Pasjonat sportu.
Kod: WT.NT.5

6. Andrzej Mart – piłka nożna. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w CWKS Vęgoria Węgorzewo.
Kod: WT.NT.6

7. Rajmund Klukowski – siatkówka. Nauczyciel w-f- u w ZSO. Próbuje „zarazić” młodzież sportem. Trener grup występujących w miejskich rozgrywkach.
Kod: WT.NT.7

8. Piotr Lewko – tenis stołowy. Nauczyciel w-f-u w ZSO. Miłośnik tenisa stołowego.
Kod: WT.NT.8

9. Grzegorz Kozłowski – piłka nożna. Założyciel i trener w Akademii Piłkarskiej. Fanatyk futbolu.
Kod: WT. NT.9

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages