Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Zagłosuj na najpopularniejszego sportowca i trenera 2015 roku!

2016-01-22 00:01:00 (ost. akt: 2016-02-08 10:53:06)
Wspomnienie ubiegłorocznej Gali: "Sportowiec Roku 2014"

Wspomnienie ubiegłorocznej Gali: "Sportowiec Roku 2014"

Autor zdjęcia: Archiwum WT

Zgodnie z zapowiedziami ruszamy z naszym plebiscytem i przedstawiamy listę kandydatów, na których od dzisiejszego dnia (22 stycznia) aż do 10 lutego możecie oddawać swoje głosy. Kto zostanie Najpopularniejszym Sportowcem, a kto trenerem 2015 roku? Sami zdecydujcie. Zapraszamy do głosowania!

Po raz kolejny Węgorzewski Tydzień dołączył do corocznego konkursu na Sportowca Roku organizowanego przez Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe w Węgorzewie. Tym razem do puli kategorii wytypowanych przez organizatorów dorzucamy dwie własne:

• Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2015
• Najpopularniejszy Trener Roku 2015


Dwunastu kandydatów z grona sportowców oraz dziewięciu kandydatów z grona trenerów czeka na Wasze głosy. To od Was zależy, kto otrzyma zaszczytny tytuł najpopularniejszego sportowca, a kto trenera 2015 roku. Wszystko w waszych rękach – dosłownie, bo żeby zagłosować wystarczy wysłać sms z przypisanym dla kandydata kodem.

O przebiegu głosowania będziemy informować na łamach naszego tygodnika oraz stronie internetowej (wegorzewo.wm.pl). Wyniki głosowania poznamy na Gali "Sportowiec Roku 2015", która odbędzie się 12 lutego w Węgorzewskim Centrum Kultury. Teraz już wszystko zależy od Was. Sami zdecydujcie komu przypadnie zaszczytny tytuł najpopularniejszego sportowca, a komu trenera roku 2015.

Jak głosowac?:
Aby zagłosować na Najpopularniejszego Sportowca, należy wpisać kod: WT.NS.x (gdzie X to numer zawodnika na przedstawionej poniżej liście).
Aby zagłosować na Najpopularniejszego Trenera, należy wpisać kod: WT.NT.x. (gdzie X to numer zawodnika na przedstawionej poniżej liście).
Sms-y z wybranym kodem należy wysyłać na numer 71160. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.
Termin głosowania: od 22 stycznia do 10 lutego (do godz. 12:00)
Regulamin plebiscytu: kliknij tutaj


Kandydaci na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2015:


1. Klaudia Nazarowicz – lekkoatletyka – I miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii młodzika w Radomiu w pięcioboju lekkoatletycznym. Drugi wynik w historii w tej konkurencji w historii w Polsce, I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w skoku w dal.
Kod: WT.NS.1

2. Szymon Jóźwiak – lekkoatletyka – II miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii młodzika w Radomiu w pchnięciu kulą.
Kod: WT.NS.2

3. Dorota Kozakiewicz – kajakarstwo – II miejsce na C-2 (500m) i III miejsce na C-1 (200m) w Mistrzostwach Polski Seniorek w Poznaniu, II miejsce C-2 (500m) i II miejsce C-1 (200m) w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, V miejsce na C-2 (500m) Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Sportowy Ambasador Węgorzewa.
Kod: WT.NS.3

4. Katarzyna Kozakiewicz – kajakarstwo – I miejsce C-1 (5000m) Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Ostródzie, II miejsce na C-2 (500m) w Mistrzostwach Polski Seniorek w Poznaniu, II miejsce C-2 (500m) w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, II miejsce C-1 (200m) w Mistrzostwach Polski Juniorów w Bydgoszczy.
Kod: WT.NS.4

5. Jakub Wojciechowski – kajakarstwo – I miejsce C-1 (5000m) Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Ostródzie, I miejsce C-1 (9600m) w Mistrzostwach Polski w Maratonie w Olsztynie, II miejsce C-1 (2000m) w Mistrzostwach Polski Młodzików w Poznaniu.
Kod: WT.NS.5

6. Monika Kułakowska – pływanie – młoda zawodniczka z Pozezdrza pływająca każdym stylem. Mistrzyni województwa w swojej kategorii wiekowej na 200m stylem dowolnym, 200 klasycznym, 100m dowolnym, 100 m zmiennym. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików III miejsce 100m klasycznym, III miejsce 200 m klasycznym. W roku 2015 w rankingu ogólnopolskim zajęła I miejsce na 50m motylkiem.
Kod: WT.NS.6

7. Sebastian Kalafarski – żeglarstwo – I miejsce w Mistrzostwach Polski klas olimpijskich w sprintach, III miejsce w regatach Pucharu Europy. Sportowy Ambasador Węgorzewa.
Kod: WT.NS.7

8. Daniel Maliszewski – piłka nożna – najlepszy strzelec drużyny seniorów CWKS Vęgorii Węgorzewo, kapitan drużyny.
Kod: WT.NS.8

9. Jan Szwedowicz – MMA – I miejsce w Mistrzostwach Polski Sportowego JIU JITSU w walce sportowej JIU JITSU i II miejsce w zapasach grappling, II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski VIET VOO DAO w THI DAU – walka Full Contact.
Kod: WT. NS.9

10. Eryk Szwedowicz – MMA – II miejsce w Mistrzostwach Polski Sportowego JIU JITSU w walce sportowej JIU JITSU i II miejsce w zapasach grappling, II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski VIET VOO DAO w Chi VAT – wietnamskie zapasy.
Kod: WT.NS.10

11. Wiktoria Banasiewicz – tenis ziemny – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego w tenisie ziemnym.
Kod: WT.NS.11

12. Zuzanna Woźniak – tenis stołowy – I miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym , I miejsce w grze deblowej w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.
Kod: WT.NS.12

13. Marek Makowski – lekkoatletyka – I miejsce w kateg. wiek. M-55 w Romantik Maraton w Fussen (Niemcy), I miejsce w kateg.wiek. M-55 w Maratonie Budapeszt (Węgry), I miejsce w kateg. wiek. M-50 w Półmaratonie Troki (Litwa), II miejsce w Mistrzostwach Wojska Polskiego w kat. M-45 w Zielonej Górze
Kod: WT.NS.13


Kandydaci na Najpopularniejszego Trenera Roku 2015:

1. Mirosław Mikołajewicz – kajakarstwo, kanadyjkarstwo. Wychowawca wielu Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych.
Kod: WT.NT.1

2. Krystian Paluch – lekkoatletyka i piłka ręczna. Trener Klaudii Nazarowicz i Szymona Jóźwiaka. Nauczyciel w-f-u w węgorzewskim gimnazjum.
Kod: WT.NT.2

3. Andrzej Gordziewicz – viet voo dao. Nauczyciel w-f-u w gimnazjum. Co roku jego podopieczni przywożą z Mistrzostwach Polski medale.
Kod: WT.NT.3

4.Zbigniew Karwat – tenis ziemny. Nauczyciel w-f-u w SP1. Prowadzi zajęcia z najmłodszymi adeptami tenisa.
Kod: WT.NT.4

5. Krzysztof Kuprewicz – karate kyokushin. Założyciel i prowadzący zajęcia w klubie karate. Pasjonat sportu.
Kod: WT.NT.5

6. Andrzej Mart – piłka nożna. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w CWKS Vęgoria Węgorzewo.
Kod: WT.NT.6

7. Rajmund Klukowski – siatkówka. Nauczyciel w-f- u w ZSO. Próbuje „zarazić” młodzież sportem. Trener grup występujących w miejskich rozgrywkach.
Kod: WT.NT.7

8. Piotr Lewko – tenis stołowy. Nauczyciel w-f-u w ZSO. Miłośnik tenisa stołowego.
Kod: WT.NT.8

9. Grzegorz Kozłowski – piłka nożna. Założyciel i trener w Akademii Piłkarskiej. Fanatyk futbolu.
Kod: WT. NT.9

Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages