środa, 13 listopada 2019. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Podziel się:

Podziel się:

„ZABAWA CYRKOWA” W PERŁACH

14 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Zabawa cyrkowa”.

Pogoda na szczęście dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień.
W części artystycznej podziwialiśmy najmłodszych i najstarszych uczniów naszej szkoły. Na początku dzieci z oddziałów przedszkolnych pięknie śpiewały i tańczyły. Radość rodziców była ogromna, ale było też wzruszenie, kiedy otrzymali serduszka od swoich pociech. Najstarsi wywołali lawinę śmiechu, wystąpili w skeczu „Rolnik szuka żony”. Gromkie brawa było słychać po wszystkich występach.
Dalsza część festynu to gry, zabawy i zawody na świeżym powietrzu. Do konkurencji na wesoło stanęli dorośli i dzieci. Było przeciąganie liny, przenoszenie i rozpoznawanie przedmiotów, gigantyczne bierki, skoki przez skakankę, bańki mydlane itp. Rywalizacja była ogromna, doping jeszcze większy, a najwięcej było radości i śmiechu. Chętni zagrali na boisku mecz piłki nożnej.
W międzyczasie ustawiały się kolejki do zjeżdżalni, basenu z kulkami, placu zabaw, kramu rozmaitości i loterii fantowej. Czas zabawy umilali nam przedstawiciele OSP Perły, którzy nie pozwolili, aby komukolwiek było zbyt gorąco.
Na zakończenie wszyscy chętni mogli odpocząć przy ognisku i posilić się kiełbaską.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wspólną zabawę.

SP Perły
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zofia Kruk oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: "Zabawa Cyrkowa" w Perłach
Oceń artykuł:

(0)