Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

WYGRALIŚMY MINILABORATORIUM

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie KOLORATORIUM przygotowanym przez FFiL Śnieżka SA, w którym mieliśmy szansę wygrania pracowni biologiczno - chemicznej o wartości 30 tys., 15 tys. lub 10 tys. złotych.

Uczniowie kl. IV – VIII zarejestrowali się na platformie, rozwiązywali quizy o tematyce biologiczno – chemicznej, wykonywali prace plastyczne na temat „Pierwiastek jako superbohater”, redagowali prace literackie „Odkryłem nowy pierwiastek” oraz uczestniczyli w lekcjach, podczas których przeprowadzane były doświadczenia chemiczne. W ten sposób zdobywane były punkty dla szkoły, dzięki czemu udało nam się zakwalifikować do finałowego etapu konkursu, razem z 32 innymi szkołami.
Zadanie finałowe polegało na nagraniu krótkiego filmu, teledysku itp. na temat "Związki z przyrodą". Było sporo przygotowań, dużo zabawy i pracy, a przy tym świetna nauka dla wszystkich biorących udział w tym projekcie. Na wyniki czekaliśmy do 22 maja. Udało nam się! Wygraliśmy 10 tysięcy złotych.

SP Perły
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zofia Kruk oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Szkoła w Perłach wygrała nowoczesne minilaboratorium
Oceń artykuł:

(0)