Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

„KOWBOJSKA PRZYGODA” W PERŁACH

8 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Kowbojska przygoda”. Pogoda dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień.

W części artystycznej zaprezentowali się artyści z różnych klas. Na początku usłyszeliśmy dzieci z oddziałów przedszkolnych, następnie uczniów kl. I, potem ponownie w wesołej piosence i tańcu wystąpili najmłodsi, a na zakończenie piosenkę pt. „Noc czerwcowa” przy dźwiękach gitar i ukulele zaśpiewali uczniowie kl. III – VII.
Dalsza część festynu to gry, zabawy i zawody na świeżym powietrzu. Do konkurencji na wesoło stanęli dorośli i dzieci. Było przeciąganie liny, przechodzenie pod poręczą, strzały z łuku, przenoszenie piłeczek na czas itp. Rywalizacja była ogromna, doping jeszcze większy, a najwięcej było radości i śmiechu.
W międzyczasie ustawiały się kolejki do zjeżdżalni, placu zabaw, kramu rozmaitości i loterii fantowej.
Na zakończenie wszyscy chętni mogli odpocząć przy ognisku, posilić się kiełbaską, bułeczką i napojem, które ufundowane zostały przez Koło Łowieckie „Mazury”.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wspólną zabawę.
(SP Perły)
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zofia Kruk oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: "Kowbojska Przygoda" w Perłach
Oceń artykuł:

(0)