Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Podziel się:

Podziel się:

FESTYN RODZINNY "Kolorowo i sportowo" W PERŁACH

Pogoda jak na zamówienie, wiele atrakcji dla młodszych i starszych i świetne humory wszystkich gości – to była gwarancja dobrej zabawy, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy. Ogromnie miło nam było gościć tak wielu uczestników wspólnej zabawy podczas Festynu Rodzinnego „Kolorowo i sportowo”, który odbył się 9 czerwca.

Część oficjalną rozpoczęła P. Marzena Mokrzecka, która powiedziała kilka słów o życiu szkoły, po czym wszyscy zgromadzeni obejrzeli film, który został przez nas nagrany, aby wziąć udział konkursie i mieć możliwość wygrania PODWÓRKA TALENTÓW, które funduje NIVEA. Pani Marzena zachęciła do głosowania, bo zwycięstwo jest w naszych rękach – w rękach wszystkich głosujących. Można to zrobić, wchodząc na stronę: https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/5-wegorzewo
W części artystycznej zaprezentowali się artyści z różnych klas. Na początku czwartoklasiści wykonali utwór „To dzięki Wam”, następnie w wesołej piosence usłyszeliśmy dzieci z oddziałów przedszkolnych, a potem siły zjednoczyli najmłodsi i najstarsi – obejrzeliśmy układ taneczny dziewcząt z zerówki i z klasy VI. Występy zakończył zachwycający taniec w wykonaniu dzieci z zerówki, zachęcił on do pląsania także widownię.
Dalsza część festynu to gry, zabawy i zawody sportowe na świeżym powietrzu. Do konkurencji na wesoło stanęli rodzice i dzieci. Rywalizacja była ogromna, doping jeszcze większy, a najwięcej było radości i śmiechu. W tym czasie na boisku rozgrywały się niezwykłe mecze – niezwykłe, bo Bublle Football, czyli piłka nożna w ekstremalnym wydaniu. Dmuchane kule gwarantowały dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny. Zabawa była wyśmienita, a przegranych tego dnia nie było – każdy był zwycięzcą!
W międzyczasie ustawiały się kolejki do zjeżdżalni i placu zabaw, loterii oraz kącika z przebraniami.
Na zakończenie wszyscy chętni mogli odpocząć przy ognisku i się posilić kiełbaską, bułeczką i napojem, które ufundowane zostały przez Koło Łowieckie „Mazury”.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, za wsparcie nas w organizacji tego festynu i zapraszamy za rok.
(SP Perły)
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zofia Kruk oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Kolorowo i sportowo w Perłach
Oceń artykuł:

(0)