Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Sukcesy w tenisie stołowym uczniów SP Perły

22 listopada w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Rejonu II Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii Dziewcząt i Chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się 6 szkół z miejscowości: Kętrzyn, Sobiechy, Toprzyny, Lidzbark Warmiński, Perły i Radzieje.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, w kategorii dziewcząt: Martyna Wojciechowska i Wiktoria Śliwa, a w kategorii chłopców: Adrian Vittek, Sebastian Kluz i Łukasz Kukułka.
Zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami, skupieniem i koncentracją. Mecze były bardzo ciekawe i pełne emocji. Reprezentanci naszej szkoły walczyli bardzo dzielnie i zwyciężyli –zajęli I miejsce w obu kategoriach. W nagrodę za osiągnięcia otrzymali dyplomy i puchary.
Jesteśmy dumni z naszych tenisistów. Jest to wielki sukces, ponieważ po raz kolejny obie drużyny awansowały do turnieju na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
(SP Perły)
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zofia Kruk oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Sukcesy w tenisie stołowym uczniów SP Perły
Oceń artykuł:

(0)