Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Profil użytkownika Zofia Kruk

AKCJA - SEGREGACJA w Perłach

21 września społeczność naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczyła w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Akcja - segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”, a jej celem było promowanie selektywnej zbiórki odpadów.

"SPOTKANIE PO LATACH" w Perłach

Wyśmienicie bawiliśmy się 14 lipca w Perłach podczas kolejnego festynu „Spotkanie po latach”. Mimo że chmury wciąż krążyły i co jakiś czas padało, nie odstraszyło to wszystkich, którzy chcieli powspominać, pobiesiadować, spotkać się ze znajomymi i potańczyć.

MISTRZOSTWA POWIATU WĘGORZEWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH

12 czerwca na naszym szkolnym boisku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Dziewczęta uczestniczyły w turnieju po raz drugi, chłopcy – po raz piąty.

O czołowe miejsca rywalizowały drużyny z: Buder, Sobiech, Pozezdrza,...

„KOWBOJSKA PRZYGODA” W PERŁACH

8 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Kowbojska przygoda”. Pogoda dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień.

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI w SP Perły

21 marca to Dzień Samorządności w naszej szkole. „Wagary” tego dnia były bardzo udane. Do szkoły przybyliśmy, ale swój czas zorganizowaliśmy inaczej niż zwykle.

Zajęcia rozpoczęliśmy poetycko, odbył się konkurs recytatorski, aby uczcić Światowy Dzień Poezji. Dalsza część...

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI w Perłach

21 marca uczciliśmy Światowy Dzień Poezji.

Tego dnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 21 uczestników. Startowali oni w trzech kategoriach: oddziały przedszkolne, kl. I - III i kl. IV - VII. Komisja w składzie: Joanna Kołowszyc, Katarzyna Komsta i Izabela Kawka...

Bal karnawałowy w Perłach

9 lutego było w naszej szkole kolorowo i bajecznie - tego dnia odbył się bal karnawałowy. Zabawy i konkursy prowadziła zaproszona Pani „Indianka”.

Wróżki, księżniczki, strażacy, policjanci, rycerze, motylki, aniołki, krówki, myszki, kotki, pszczółki i inne postacie - wszyscy świetnie...

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

18 stycznia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięło udział 23 uczniów klas 0 - VII. Rozbrzmiewały popularne, znane i mniej znane utwory, które zachwyciły całą publiczność.

Komisja w składzie: Zofia Kruk, Agata Kulesza, Anna Sroka i Kazimiera...

Z Pereł na Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

28 września chętni uczniowie z kl. III – VII mieli okazję poczuć się jak studenci. Tego dnia wybraliśmy się na Uniwersytet Warmińsko – Mazurski, aby wziąć udział w 15 Olsztyńskich Dniach Nauki i Sztuki.

Wybraliśmy zajęcia z dwóch tematów. Jedna grupa udała się na wykład pt....

FESTYN RODZINNY "Kolorowo i sportowo" W PERŁACH

Pogoda jak na zamówienie, wiele atrakcji dla młodszych i starszych i świetne humory wszystkich gości – to była gwarancja dobrej zabawy, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy. Ogromnie miło nam było gościć tak wielu uczestników wspólnej zabawy podczas Festynu Rodzinnego „Kolorowo i sportowo”, który odbył się 9 czerwca.