Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Profil użytkownika Zofia Kruk

„Przecież jestem już pierwszak, nie maluch”

2 października odbyła się uroczystość pasowania na uczniów dzieci z klasy I. Do ślubowania przystąpili: Jakub Chmurzyński, Milena Drab, Maja Dubiel, Weronika Giczewska, Franciszek Kusz, Zuzanna Kisielewska, Julia Łukaszewicz, Lena Predko, Damian Wincza i Milena Zapaśnik.

„ZABAWA CYRKOWA” W PERŁACH

14 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Zabawa cyrkowa”.

Pogoda na szczęście dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji,...

MISTRZOSTWA POWIATU WĘGORZEWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH

10 czerwca na szkolnym boisku w Perlach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Dziewczęta uczestniczyły w turnieju po raz trzeci, chłopcy – po raz szósty.

O czołowe miejsca rywalizowały drużyny z: Buder, Sobiech, Pozezdrza,...

WYGRALIŚMY MINILABORATORIUM

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie KOLORATORIUM przygotowanym przez FFiL Śnieżka SA, w którym mieliśmy szansę wygrania pracowni biologiczno - chemicznej o wartości 30 tys., 15 tys. lub 10 tys. złotych.

Uczniowie kl. IV – VIII zarejestrowali się na platformie, rozwiązywali quizy o...

Uczciliśmy Światowy Dzień Poezji

21 marca uczciliśmy Światowy Dzień Poezji. Tego dnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie.

Startowali oni w trzech kategoriach: kl. 0 - I, kl. II - III i kl. IV - VIII. Komisja w składzie: Joanna Kołowszyc, Katarzyna Komsta, Anna...

Mikołajki w SP Perły

I tym razem Mikołaj się nie pomylił i trafił do naszej szkoły. 6 grudnia uczniowie zostali na chwilę przeniesieni w magiczna krainę świętego Mikołaja…

Ten rok jest wyjątkowy, a to dlatego , że wszyscy uczniowie i pracownicy musieli się przebrać. Cała nasza szkoła była przepełniona...

SUKCES UCZNIÓW KLASY II SP Perły

W październiku nasza szkoła wzięła udział w konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Pomysłodawcą akcji i fundatorem nagród jest sieć sklepów Biedronka.

Celem konkursu było budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III, ponieważ pełni ono...

AKCJA - SEGREGACJA w Perłach

21 września społeczność naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczyła w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Akcja - segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”, a jej celem było promowanie selektywnej zbiórki odpadów.

"SPOTKANIE PO LATACH" w Perłach

Wyśmienicie bawiliśmy się 14 lipca w Perłach podczas kolejnego festynu „Spotkanie po latach”. Mimo że chmury wciąż krążyły i co jakiś czas padało, nie odstraszyło to wszystkich, którzy chcieli powspominać, pobiesiadować, spotkać się ze znajomymi i potańczyć.

MISTRZOSTWA POWIATU WĘGORZEWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH

12 czerwca na naszym szkolnym boisku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Dziewczęta uczestniczyły w turnieju po raz drugi, chłopcy – po raz piąty.

O czołowe miejsca rywalizowały drużyny z: Buder, Sobiech, Pozezdrza,...