Poniedziałek, 22 kwietnia 2019. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Profil użytkownika Zofia Kruk

Uczciliśmy Światowy Dzień Poezji

21 marca uczciliśmy Światowy Dzień Poezji. Tego dnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie.

Startowali oni w trzech kategoriach: kl. 0 - I, kl. II - III i kl. IV - VIII. Komisja w składzie: Joanna Kołowszyc, Katarzyna Komsta, Anna...

Mikołajki w SP Perły

I tym razem Mikołaj się nie pomylił i trafił do naszej szkoły. 6 grudnia uczniowie zostali na chwilę przeniesieni w magiczna krainę świętego Mikołaja…

Ten rok jest wyjątkowy, a to dlatego , że wszyscy uczniowie i pracownicy musieli się przebrać. Cała nasza szkoła była przepełniona...

SUKCES UCZNIÓW KLASY II SP Perły

W październiku nasza szkoła wzięła udział w konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. Pomysłodawcą akcji i fundatorem nagród jest sieć sklepów Biedronka.

Celem konkursu było budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III, ponieważ pełni ono...

AKCJA - SEGREGACJA w Perłach

21 września społeczność naszej szkoły już po raz kolejny uczestniczyła w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata” organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Akcja - segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”, a jej celem było promowanie selektywnej zbiórki odpadów.

"SPOTKANIE PO LATACH" w Perłach

Wyśmienicie bawiliśmy się 14 lipca w Perłach podczas kolejnego festynu „Spotkanie po latach”. Mimo że chmury wciąż krążyły i co jakiś czas padało, nie odstraszyło to wszystkich, którzy chcieli powspominać, pobiesiadować, spotkać się ze znajomymi i potańczyć.

MISTRZOSTWA POWIATU WĘGORZEWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH

12 czerwca na naszym szkolnym boisku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Dziewczęta uczestniczyły w turnieju po raz drugi, chłopcy – po raz piąty.

O czołowe miejsca rywalizowały drużyny z: Buder, Sobiech, Pozezdrza,...

„KOWBOJSKA PRZYGODA” W PERŁACH

8 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Kowbojska przygoda”. Pogoda dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień.

DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI w SP Perły

21 marca to Dzień Samorządności w naszej szkole. „Wagary” tego dnia były bardzo udane. Do szkoły przybyliśmy, ale swój czas zorganizowaliśmy inaczej niż zwykle.

Zajęcia rozpoczęliśmy poetycko, odbył się konkurs recytatorski, aby uczcić Światowy Dzień Poezji. Dalsza część...

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI w Perłach

21 marca uczciliśmy Światowy Dzień Poezji.

Tego dnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym wzięło udział 21 uczestników. Startowali oni w trzech kategoriach: oddziały przedszkolne, kl. I - III i kl. IV - VII. Komisja w składzie: Joanna Kołowszyc, Katarzyna Komsta i Izabela Kawka...

Bal karnawałowy w Perłach

9 lutego było w naszej szkole kolorowo i bajecznie - tego dnia odbył się bal karnawałowy. Zabawy i konkursy prowadziła zaproszona Pani „Indianka”.

Wróżki, księżniczki, strażacy, policjanci, rycerze, motylki, aniołki, krówki, myszki, kotki, pszczółki i inne postacie - wszyscy świetnie...