Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Podziel się:

Podziel się:

"Artystyczna strefa ognia" młodzieży z Buder

warsztaty grafiki komputerowej oraz wiele innych atrakcji z grupa force-fire z Buder

Młodzież z grupy force-fire realizując projekt pt. "Artystyczna strefa ognia", prowadzi wiele interesujących działań i warsztatów, w minionym tygodniu wzięliśmy udział w warsztatach grafiki komputerowej prowadzonych przez zawodowego grafika. Zostaliśmy wprowadzeni w tajniki i zastosowanie ciekawych programów graficznych. Efektem naszych warsztatów będą zaprojektowane przez nas pocztówki promujące dziedzictwo kulturowe naszej gminy. Przed nami jeszcze warsztaty kulinarne prowadzone przez seniorów na które serdecznie zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych, oraz młodzież gimnazjalną, będziemy uczestniczyć również w warsztatach teatralnych. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w naszych działaniach.
Projekt współfinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Budry i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gok Budry oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: "Artystyczna strefa ognia" młodzieży z Buder
Oceń artykuł:

(0)