Sobota, 24 czerwca 2017. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Podziel się:

Podziel się:

XVI Uliczny Bieg Bociana w Budrach

XVI Uliczny Bieg Bociana w Budrach- wyniki

W niedzielę 11 czerwca odbyła się kolejna, szesnasta edycja Ulicznego Biegu Bociana w Budrach, która odbyła się pod Patronatem Związku Gmin Warmińsko- Mazurskich.
Na linii startu w tegorocznym biegu stanęło 146 biegaczy. Podajemy wyniki:

Kat . 2011 i młodsi dziewczęta:

1 m-ce Lena Okińska - Pozezdrze
2 m-ce Laura Kozłowska - Gołdap
3 m-ce Zuzanna Kudryk - Budry
4 m-ce Kaja Głogowska - Dowiaty
5 m-ce Małgorzata Jedlińska – Piłaki Małe
6 m-ce Zuzanna Wasiak – Jakunówko

Kat . 2011 i młodsi chłopcy:

1 m-ce Franek Sulej - Węgorzewo
2 m-ce Rafał Trochimiuk – Wężówko
3 m-ce Jakub Milinkiewicz - Maćki
4 m-ce Jan Mejcz - Gołdap
5 m-ce Wojciech Bieciuk - Pozezdrze
6 m-ce Wiktor Niewiadomski -Więcki

Kat . 2010 dziewczęta:

1 m-ce Nikola Łokietek - Wola
2 m-ce Karolina Bajkowska – Budzewo
3 m-ce Elwira Czura – Dowiaty
4 m-ce Aleksandra Wińska – Gołdap
5 m-ce Zuzanna Rapita – Budry
6 m-ce Natalia Chmielewska – popioły

Kat . 2010 chłopcy:

1 m-ce Igor Zaorski – Ołownik
2 m-ce Szymon Piłat – Węgorzewo
3 m-ce Szymon Krupa – Droglewo
4 m-ce Aleksander Chawrat – Budzewo
5 m-ce Marek Lipski – Piłaki Małe
6 m-ce Marcin Odejewski – Giżycko

Kat . 2009 - 2008 dziewczęta:

1 m-ce Karolina Rajkowska – Sobiechy
2 m-ce Gabriela Duda – Węgorzewo
3 m-ce Anna Mikulewicz – Giżycko
4 m-ce Michalina Chmiel – Gołdap
5 m-ce Amelia Kotowicz – Więcki
6 m-ce Laura Trochimiuk - Wężówko

Kat . 2009 - 2008 chłopcy:

1 m-ce Oliwier Siwek – Węgorzewo
2 m-ce Bartosz Sztuk – Grodzisko
3 m-ce Ksawery Solarczyk – Węgorzewo
4 m-ce Domnik Osiński – Kowalki
5 m-ce Oskar Kozłowski – Gołdap
6 m-ce Marcin Dadak – Grabarczyk – Wróbel

Kat . 2007- 2006 dziewczęta:

1 m-ce Zuzanna Kulewicz - Lisy
2 m-ce Laura Wyrostek – Gołdap
3 m-ce Julia Żynda – Gołdap
4 m-ce Zosia Naszkiewicz –Gołdap
5 m-ce Julia Putkowska – Banie Mazurskie
6 m-ce Marcela Sztuk – Wola

Kat . 2007- 2006 chłopcy:

1 m-ce Adrian Michało – Banie Mazurskie
2 m-ce Patryk Pupiec – Budry
3 m-ce Bartek Oryńczak – Węgorzewo
4 m-ce Szymon Pszczoła – Ołownik
5 m-ce Konrad siwek – Węgorzewo
6 m-ce Kamil Bielak – Budzewo
Kat . 2005- 2004 dziewczęta:

1 m-ce Julia Zdancewicz – Gołdap
2 m-ce Julia Górniak – Kruklanki
3 m-ce Julia Zakaszewska – Wężówko
4 m-ce Karolina Koperek – Pochwałki
5 m-ce Angelika Bieciuk – Pozezdrze

Kat . 2005- 2004 chłopcy:

1 m-ce Iwo Januszkiewicz – Gołdap
2 m-ce Igor Hryłycia – Banie Mazurskie
3 m-ce Wiktor Bitowski – Gołdap
4 m-ce Jakub Pereda – Gołdap
5 m-ce Emil Obara – Gołdap
6 m-ce Mateusz Piwowar – Gołdap

Kat . 2001- 2003 dziewczęta:

1 m-ce Anna Dziekońska – Gołdap
2 m-ce Weronika Dziatkowska – Gołdap
3 m-ce Dobrosława Trzasko – Grabowo
4 m-ce Zuzanna Śniczewska - Gołdap
5 m-ce Emilia Anuszkiewicz – Gołdap

Kat . 2001- 2003 chłopcy:

1 m-ce Miłosz Januszewski – Gołdap
2 m-ce Kacper Taudul – Gołdap
3 m-ce Kacper Kopeć – Grądy Węgorzewskie

Bieg główny kobiety:
1 m-ce Karolina Szyszkowska – Gołdap
2 m-ce Katarzyna Bohun - Budry
3 m-ce Anna Sztuk – Grodzisko
4 m-ce Ola Mejcz – Gołdap
5 m-ce Anna Cinajko – Ołownik
6 m-ce Ewelina Paszko – Grodzisko

Bieg główny mężczyźni:

1 m-ce Konrad Pereda -Gołdap
2 m-ce Przemysław Szlaszyński – Gołdap
3 m-ce Marek Makowski – Węgorzewo
4 m-ce Hubert Paszkowski – Gołdap
5 m-ce Roman Wroński – Giżycko
6 m-ce Mariusz Zapolski – Więcki

Kat .Weterani - kobiety:

1 m-ce Halina Jodko – Maryszki

Kat .Weterani - mężczyźni:

1 m-ce Marek Makowski - Węgorzewo
2 m-ce Hubert Paszkowski – Gołdap
3 m-ce Roman Wroński – Giżycko
4 m-ce Krzysztof Kotowicz – Więcki
5 m-ce Krzysztof Szumski – Ołownik

Kat. Mieszkańcy Gminy Budry – kobiety:

1 m-ce Katarzyna Bohun –Budry
2 m-ce Anna Cinajko – Ołownik
3 m-ce Halina Jodko – Maryszki
4 m-ce Joanna Pszczoła – Ołownik

Kat. Mieszkańcy Gminy Budry – mężczyźni

1 m-ce Mariusz Zapolski – Więcki
2 m-ce Jacek Zabłocki – Koźlak
3 m-ce Krzysztof Kotowicz – Więcki
4 m-ce Krzysztof Szumski – Ołownik

Punktem kulminacyjnym po zakończonych biegach było losowanie nagrody specjalnej – roweru, który w tym roku trafił w ręce Hani Piłat z Węgorzewa.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy finansowo wparli organizatorów w zakupie nagród:

-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
w Budrach
- Stanisław Woźniak – Lekarz rodzinny
- Urząd Gminyw Budrach
- Gminny Ośrodek Kultury w Budrach
- Bank Spółdzielczy w Węgorzewie
- Przewodniczący Rady Gminy Budry Waldemar Dworzecki
- Bogdan Muzyczuk
- Wiesława Korzeniecka
- Związek gmin Warmińsko-Mazurskich

Bieg ma również walory prozdrowotne. Każdy chętny mógł dowiedzieć się jak zadbać o zdrowie i otrzymać fachową poradę, których udzielały pielęgniarki Danuta Kunio i Wanda Troczyńska. Konkursy z niespodziankami dla dzieci przygotował z Sanepid w Węgorzewie. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli wspomóc fundację KASISI na rzecz której kwestowali uczniowie Gminnego Gimnazjum w Budrach.
Zapraszamy za rok.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gok Budry oraz opublikowany na portalu Budry: XVI Uliczny Bieg Bociana w Budrach
Oceń artykuł:

(0)