Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Walentynkowo

Kochajmy nie tylko 14 lutego <3

„Na dole róże, na górze motylki,
w szkole mamy Walentynki!”

14 dzień lutego każdemu już kojarzy się z dniem zakochanych. Szybsze bicie serca, maślane spojrzenia i ukradkowe uśmiechy nie są też obce młodemu pokoleniu. Dlatego tego dnia uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Kajki w Budrach zadbali o czerwony dodatek do szkolnego stroju oraz własnoręcznie wykonali i wypisali walentynkowe kartki, które wrzucili do specjalnie przygotowanej na tę okazję skrzynki. Pudełko pękało w szwach, ale członkowie samorządu uczniowskiego bez większych problemów posegregowali i przekazali Walentynki adresatom.

Również z okazji tego dnia był ogłoszony konkurs na najpiękniejsze serce. Najciekawszymi pomysłami wykazały się dziewczynki z kl. II, V i VI., za co zostały nagrodzone serduszkowymi upominkami.

Mamy nadzieję, że nie tylko 14 lutego, ale przez cały rok będziemy pamiętać o tym, że najpiękniejsze serce jest to, które mamy w sobie dla innych.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: iwon-k-a oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Kochajmy nie tylko 14 lutego!
Oceń artykuł:

(0)