Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Zimowe biwakowanie

Która szkoła podczas ferii tętni życiem???

ZIMOWE BIWAKOWANIE

Która szkoła podczas ferii tętni życiem??? Szkoła Podstawowa im. M. Kajki w Budrach, której przytulne sale lekcyjne co roku zamieniają się w szczególnego rodzaju pole biwakowe z sypialnią, kinem, dyskoteką, bawialnią, jadalnią i łazienką.

W tym roku z trzydniowego zimowiska skorzystali uczniowie kl. V i VI. Program był wypełniony atrakcjami, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była piżamowa discopolówa, gra nocna p.t. Escape the School, opowieści strrrasznej treści, warsztaty zdrowych deserów poprowadzone przez panią Marię Szukiel, a dzięki pomocy rodziców rozegrano mecz piłki nożnej na śniegu i hokeja na trawie oraz udało się pojechać do Węgorzewa na seans filmowy i przepyszną pizzę, za co serdecznie dziękujemy.

Tego typu wydarzenia sprzyjają integracji nie tylko uczniów, ale również nauczycieli i rodziców, co ma bardzo pozytywny wpływ na wychowanie i rozwój dzieci, więc z niecierpliwością czekamy na „wiosnowisko” !!!

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: iwon-k-a oraz opublikowany na portalu Budry: Zimowe biwakowanie podczas ferii
Oceń artykuł:

(0)