Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

Sukces siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie

Dziewczęta mają w tym roku na swoim koncie wiele sukcesów. W poniedziałek drużyna z węgorzewskiej jedynki wywalczyły awans do Finału Województwa.

Dnia 17.12.2018 roku siatkarki węgorzewskiej SP1 uczestniczyły w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2003-2005, które odbyły się w Olsztynie. Było o co walczyć, ponieważ tylko zdobycie l i ll miejsce dawało możliwość awansu do ścisłej szóstki Finałów Województwa. Dziewczęta zapewniły sobie II miejsce, wygrywając z SP4 Olsztyn 2:0, a ustępując miejsca SP311 Olsztyn. Należy przypomnieć , że drużyna w składzie: Aleksandra Wyrzykowska , Kinga Junko, Sara Pietnoczka, Dominika Romanowska, Monika Baran, Katarzyna Mazek, Wiktoria Kłoniecka, Natalia Jankowiak, Oliwia Kowalewska zdobyła już tytuł Mistrza Województwa w turnieju „Moje Boisko Orlik" rozegranym 23.11.2018r. w Giżycku. Nasze dziewczęta odnoszą w tym roku pasmo zasłużonych sukcesów. Aby dojść do Półfinałów Województwa, musiały rozegrać zawody rejonowe, w których pokonały drużynę z SP7 Bartoszyce , Gimnazjum Kętrzyn , SP Kętrzyn , SP Górowo Iławeckie. Wszystkie sukcesy są efektem wyczerpujących treningów, które z dziewczętami prowadzi pani Urszula Jańczuk. Gratulujemy sukcesów i z niecierpliwością czekamy na Finał Województwa. Dziewczyny jesteście wielkie!

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa nr 1 oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Sukces siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie
Oceń artykuł:

(0)