Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Profil użytkownika Szkoła Podstawowa nr 1

"Śladami mistrza Kopernika... "

19 lutego 2020 roku węgorzewska Jedynka obchodziła swoje święto.

W dzień urodzin patrona szkoły- Mikołaja Kopernika – uczniowie, nauczyciele i rodzice podczas uroczystego apelu uczcili pamięć wielkiego uczonego. Święto rozpoczęło się od programu artystycznego, który przybliżył zebranym postać Mikołaja...

Dzień pod znakiem języka polskiego w węgorzewskiej "Jedynce".

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, obchodzony 21 lutego, to święto ustanowione przez Unesco w 1999 roku. W tym dniu szczególną uwagę poświęca się różnorodności językowej, uświadamia się, że język ojczysty to najpotężniejsze narzędzie ochrony i budowania dziedzictwa kulturowego. Węgorzewska "Jedynka" włączyła się w ogólnopolską akcję, której głównym celem jest zwrócenie uwagi na piękno języka polskiego.

Narodowe Święto Niepodległości w SP nr 1 w Węgorzewie

Ostatni piątek w węgorzewskiej "Jedynce" poświęcony był obchodom Narodowego Święta Niepodległości. Biel, czerwień i świąteczny nastrój przepełniał szkolne korytarze.

Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka. W trosce o pamięć...

Dzień Pustej Klasy w SP 1 w Węgorzewie

14 czerwca 2019 roku Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika po raz kolejny wzięła udział w Dniu Pustej Klasy. Uczniowie i nauczyciele zamienili szkolne sale i korytarze na środowisko naturalne. Ten dzień pokazał, że edukacja na łonie natury jest nie tylko możliwa, ale konieczna.

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

27 marca 2019 r. odbył się konkurs, który zgromadził miłośników pięknego czytania. Jedenastu uczniów z klas IV walczyło o tytuł Mistrza Pięknego Czytania.

W środowe przedpołudnie w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas IV, który zorganizowały...

Wielka Liga Czytelników. Znamy laureatów etapu powiatowego.

Wielka Liga Czytelników to konkurs czytelniczy skierowany do uczniów szkół podstawowych. W ostatni dzień lutego odbył się etap powiatowy, który wyłonił laureatów. Dwie zwycięskie drużyny z powiatu węgorzewskiego już niedługo zmierzą się z najlepszymi czytelnikami województwa warmińsko-mazurskiego.

"Szkoła, co nosi jego imię... "

22 lutego 2019 r. społeczność Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika obchodziła swoje święto. Z życzeniami i gratulacjami do nowej siedziby węgorzewskiej jedynki zawitali zaproszeni goście, którzy każdego dnia wspomagają uczniów, rodziców i nauczycieli.

Sukces siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Węgorzewie

Dziewczęta mają w tym roku na swoim koncie wiele sukcesów. W poniedziałek drużyna z węgorzewskiej jedynki wywalczyły awans do Finału Województwa.

Dnia 17.12.2018 roku siatkarki węgorzewskiej SP1 uczestniczyły w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt rocznik 2003-2005, które odbyły...

Węgorzewska jedynka dla Niepodległej

9 listopada uczniowie, nauczyciele i pracownicy SP nr 1 w Węgorzewie świętowali 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Młodzież pod okiem nauczycieli przygotowała wzruszające przedstawienie, które upamiętniło wydarzenia z 11 listopada 1918 roku.

Ruszyła IV Wielka Liga Czytelników w SP nr 1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika kolejny raz zaprasza uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie kolejny raz włączyła się w projekt "Wielka Liga Czytelników". Jest to konkurs...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »