Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Warsztaty rękodzielnicze pod hasłem "Chcę i potrafię tworzyć sztukę” w ramach programu" Nie Ja, nie Ty, po prostu My”.

26 października odbyła się już V edycja warsztatów rękodzielniczych pod hasłem "Chcę i potrafię tworzyć sztukę” w ramach programu" Nie Ja, nie Ty, po prostu My”. realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Jesteś”. Projekt został dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie.

W warsztatach wzięło udział po sześciu przedstawicieli z SOSW, DPS, WTZ i PDS - razem z opiekunami 32 osoby. Tegoroczne warsztaty odbyły się w Zakładzie Produkcji Szkła w Kętrzynie. Miejsce to nazywane jest także Konsulatem Świętego Mikołaja. Na takie zresztą wygląda… Panująca tam atmosfera prawdziwie porusza serca i dużych i małych, zachęca do uruchomienia wyobraźni. W takich warunkach nietrudno stać się twórcą niepowtarzalnych ozdób choinkowych. Każdy miał możliwość sam wydmuchać bombkę. Okazało się, że nie jest to łatwe i tylko nieliczni odważyli się to zrobić. Większość uczestników warsztatów ozdabiało bombki wcześniej już przygotowane. To zadanie wykonali wszyscy i to na wysokim poziomie pomysłowości i zaangażowania. Niektórym tak spodobało się to zajęcie, że nie chcieli przestać… Wszystko jak wiemy ma jednak swój koniec… Warsztaty zakończyły się rozdaniem Certyfikatów uczestnictwa. Każdy zabrał z nich także dowód swojej aktywności twórczej w postaci bombek. Było naprawdę miło.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Robert Kun oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Wyjątkowe warsztaty w Konsulacie Świętego Mikołaja
Oceń artykuł:

(0)