Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Otwarty w SOSW w Węgorzewie

31 maja zaprosiliśmy wszystkich na Dzień Otwarty. Naszym gościom pokazywaliśmy jak się uczymy - świetnie się przy tym bawiąc.

Były więc zabawy polisensoryczne, gra planszowa XXL i tor sprawnościowo-sensoryczny. Panie od metody Montessori zabrały nas w kosmos, wykonywaliśmy matematyczne "portrety" znanych budowli, ćwiczyliśmy umiejętności polonistyczne podczas "klubowych rymowanek", a nasze języki z paniami logopedami. Uczyliśmy się jak przygotować prawidłowy jadłospis i co to jest piramida żywienia. W kolorowy świat zabrały nas zajęcia z Sensoplastyki, ruchu rozwijającego D. Dziamskiej i dekupażu. W trakcie dnia otwartego odbył się festiwal piosenki "Co nam w duszy gra" oraz X - jubileuszowe spotkanie "Klubu Smakoszy Książek". Mamy nadzieję, że się u nas podobało!!!!

W II INTEGRACYJNYM FESTIWALU PIOSENKI „CO NAM W DUSZY GRA”, który w tym roku odbywał się pod hasłem „SPOTKAJMY SIĘ W PIOSENCE”, wzięło udział 49 uczestników z 10 placówek. Do konkursu stanęli przedstawiciele: SP nr 1 w Węgorzewie, SP w Budrach, SOSW z Iławy SOSW z Giżycka, SOSW z Kętrzyna, Centrum Edukacji Specjalnej z Olecka, Gimnazjum z Więcek , Gimnazjum z Węgorzewa,SP i Gimnazjum z Pozezdrza oraz naszego Ośrodka. Festiwal był organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Dzieci i Młodzieży „Jesteś” oraz powiatem węgorzewskim.
Emocji było mnóstwo, a i występy stały na bardzo wysokim poziomie.
Przyznano nagrody w następujących kategoriach:

SZKOŁY PODSTAWOWE

I MIEJSCE – NATALIA RUSINEK SP 1 WĘGORZEWO
II MIEJSCE – WESOŁE NUTKI SOSW WĘGORZEWO
III MIEJSCE – RAFAŁ BARAN CES OLECKO

GIMNAZJUM I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I MIEJSCE – KRYSTIAN GRYGOĆ SOSW GIŻYCKO
II MIEJSCE – MARTYNA LICHOTA GIMNAZJUM WIĘCKI
III MIEJSCE –WERONIKA RUTKOWSKA SOSW WĘGORZEWO

SZCZEGÓLNE WYRÓŻNIENIE

SEBASTIAN WYCIŃSKI SOSW IŁAWA

Do zobaczenia za rok!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Robert Kun oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Dzień Otwarty w SOSW w Węgorzewie
Oceń artykuł:

(0)