Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Najmłodsi uczniowie SOSW w Węgorzewie na wycieczce w Gdańsku

W dniach 4-5 grudnia odbyła się już ostatnia wycieczka szkolna w ramach projektu "Kultura Bliżej Nas - II edycja" współfinansowanego przez Fundację PZU. Tym razem do Gdańska wyjechały najmłodsze dzieci naszego Ośrodka.

Już w pierwszym dniu w magiczny świat baśni wprowadził ich spektakl Piotruś Pan, wystawiany na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Dzięki niesamowitym efektom w technologii 3D dzieci uczestniczyły w wielkiej przygodzie z udziałem Piotrusia Pana i jego przyjaciół,
złowrogich piratów czy roztańczonych Indian. Wieczór zakończył się spacerem wzdłuż zacumowanych statków na Skwerze Kościuszki oraz rozświetlonych świątecznie ulic Gdyni.
Kolejny dzień również rozpoczął się bajkowo. Tym razem do magicznej krainy zabrały dzieci rozśpiewane i bardzo kolorowe stworki, czyli tytułowe Trolle. Po seansie w Cinema City uczestnicy wycieczki - nadal w bajkowym nastroju, zostali zaproszeni na pokaz tworzenia kolorowych cukierków. Na koniec każdy otrzymał upominek: woreczek pełen łakoci. Jak się okazało, nie był to ostatni słodki i kolorowy punkt wycieczki. Po obiedzie czekała na dzieci kolejna niespodzianka:
pyszne lody w McDonaldzie. A na dokładkę każdy otrzymał w prezencie balonik.
Uśmiechnięte buźki dzieci to dowód na to, że wyjazd był bardzo udany!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Robert Kun oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Najmłodsi uczniowie SOSW w Węgorzewie na wycieczce w Gdańsku
Oceń artykuł:

(0)