Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Uczniowie SOSW w Węgorzewie na wycieczkach w Gdańsku i Olsztynie

Za nami kolejne wycieczki w ramach projektu „Kultua Bliżej Nas – II edycja”. Wycieczki odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU w ramach dotacji „PZU z kulturą”.

W dniach 24-25 listopada odwiedziliśmy Gdańsk Dzięki projektowi, który ma na celu wspieranie alternatywnych form spędzania czasu wolnego ze szczególnym zwróceniem uwagi na uczestnictwo w kulturze oraz poznanie różnych form działań kulturalnych i edukację kulturalną obejrzeliśmy w Teatrze Muzycznym w Gdyni wspaniały spektakl - "Skrzypek na dachu". Wzięliśmy również udział w bardzo ciekawych zajęciach edukacyjnych w "Centrum Hewelianum " i zwiedziliśmy wspaniałą gdańską starówkę.
29 listopada młodsi uczniowie w wybrali się do Teatru Lalek w Olsztynie. Obejrzeliśmy spektakl pt. "Krawiec Niteczka". Bardzo nam się podobały wesołe przygody dzielnego krawczyka, oglądaliśmy piękne lalki wystawione na korytarzach teatru. Pełni wrażeń wróciliśmy do Węgorzewa. Przed nami kolejne wycieczki. W niedzielę 4 grudnia jedziemy do ponownie do Gdańska, gdzie czeka nas przygoda z piratami – „Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym w Gdyni.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Robert Kun oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Uczniowie SOSW w Węgorzewie na wycieczkach w Gdańsku i Olsztynie
Oceń artykuł:

(0)