Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

Święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgorzewie

W tym roku obchodziliśmy 66 rocznicę powstania Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz 10 lecie powstania Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Uroczystość odbyła się 18 listopada i zgromadziła całą społeczność naszej szkoły oraz bardzo liczne grono gości, przyjaciół, rodziców naszych uczniów, byłych pracowników oraz absolwentów. Zgodnie z tradycją Dyrektor SOSW Andrzej Raczkowski przyznał nagrody wybranym pracownikom. Ponadto w Dniu Jubileuszu szczególne podziękowania skierowane były do pedagogów emerytów, którzy tworzyli historię SOSW i mieli znaczący wpływ na jego dorobek, a swoją niezwykłą postawą i zaangażowaniem utorowali drogę do dzisiejszych sukcesów Ośrodka. W tym szczególnym dniu słowo ,,dziękuję” nabrało wyjątkowej mocy i znaczenia. Zgromadzeni mogli się zapoznać bliżej ze Szkołą Przysposabiającą do Pracy, której historię i dzień dzisiejszy przedstawiono w prezentacji multimedialnej. Przedstawiono również wyniki konkursu „Hymn Ośrodka oczami dzieci”. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali nagrody. Zgromadzona publiczność wspaniale się bawiła i entuzjastycznie przyjęła program artystyczny przedstawiony przez uczniów. Był teatr cieni, były piosenki, wiersze, przedstawienia. Nasi kucharze ze Szkoły Zawodowej przygotowali oczywiście poczęstunek dla gości. Nie zabrakło również wspaniałego jubileuszowego tortu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Robert Kun oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Święto Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgorzewie
Oceń artykuł:

(0)