Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Profil użytkownika Robert Kun

"Wypłyńmy na jeziora" - III Rejs Integracyjny

22 maja 2018r odbył się III Rejs Integracyjny zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Jesteś” w ramach projektu „Nie Ja, nie Ty, po prostu My” oraz przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Węgorzewie.

Sukces reprezentacji SOSW w Węgorzewie na turnieju badmintona w Olecku

12 kwietnia ponad 100 zawodników wzięło udział w VI Integracyjnym Turnieju Badmintona, który rozegrano na hali Lega w Olecku.

SOSW w Węgorzewie godnie reprezentowali: Paulina Lipska, Karolina Śliwa, Łukasz Pietrewicz, Hubert Wawiórko, Jarosław Damszel oraz Michał Miszkiel. Badmintoniści rywalizowali...

III Wojewódzki Konkurs Humanistyczny "Obrazy Słowem Malowane" w SOSW w Węgorzewie

6 grudnia w SOSW w Węgorzewie odbyła się III edycja Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego ''Obrazy słowem malowane''. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z ośrodków szkolno-wychowawczych z Gołdapi, Giżycka i Węgorzewa.

W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem ''Rok 2017-rokiem rzeki Wisły''....

Warsztaty rękodzielnicze pod hasłem "Chcę i potrafię tworzyć sztukę” w ramach programu" Nie Ja, nie Ty, po prostu My”.

26 października odbyła się już V edycja warsztatów rękodzielniczych pod hasłem "Chcę i potrafię tworzyć sztukę” w ramach programu" Nie Ja, nie Ty, po prostu My”. realizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Jesteś”. Projekt został dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie.

Projekt ekologiczny "Eko-świadomi" II w SOSW w Węgorzewie

Projekt ekologiczny „Eko – świadomi II” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie i Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Jesteś” był realizowany od maja 2017r. do listopada 2017 r.

„Nie Ja, nie Ty… pod żaglami”

Ostatni tydzień roku szkolnego uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego rozpoczęli typowo wakacyjną przygodą. Już po raz drugi mieli okazję uczestniczyć w rejsie żeglarskim zorganizowanym w ramach projektu ,,Nie Ja, nie Ty, po prostu My’’ przez działające przy SOSW Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży ,,Jesteś’ przy finansowym wsparciu Starostwa Powiatowego w Węgorzewie.

Uczniowie SOSW na wycieczce w rezerwacie przyrody Jezioro Siedmiu Wysp

Przyrodniczy skarbiec, unikat rangi europejskiej objęty programem Natura 2000, miejsce gdzie czas zatrzymał się, a ingerencja ludzi w ekosystem rezerwatu jest znikoma. Udało się nam tam być i podziwiać jego walory w ramach projektu ekologicznego Eko-świadomi II finansowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Dzieci i Młodzieży oraz Powiat Węgorzewo.

Dzień Otwarty w SOSW w Węgorzewie

31 maja zaprosiliśmy wszystkich na Dzień Otwarty. Naszym gościom pokazywaliśmy jak się uczymy - świetnie się przy tym bawiąc.

Były więc zabawy polisensoryczne, gra planszowa XXL i tor sprawnościowo-sensoryczny. Panie od metody Montessori zabrały nas w kosmos, wykonywaliśmy matematyczne "portrety"...

„Kultura Bliżej Nas- II edycja” – projekt realizowany w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgorzewie

Projekt „Kultura Bliżej Nas – II edycja” realizowany był od sierpnia do grudnia 2016 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU oraz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Jesteś”. Całe przedsięwzięcie było wynikiem uzyskania funduszy w ramach konkursu dotacyjnego „PZU z kulturą”.

Uczniowie SOSW w Węgorzewie na meczu siatkówki w Olsztynie

W ostatni piątek 09.12.2016 r. wybraliśmy się do Olsztyna na mecz siatkówki między Indykpolem AZS Olsztyn a Lotosem Trefl Gdańsk.

Wyjazd został zrealizowany w ramach projektu "Jesteś-My wolni od nałogów - II edycja" współfinansowanego przez Burmistrza Węgorzewa. Projekt ten obok różnych...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »