Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Profil użytkownika Samorządowe Przedszkole nr 2 im.

ŚWIATOWY DZIEŃ SZTUKI - warsztaty plastyczne w przedszkolu Misia Uszatka

18 kwietnia w Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka odbyły się warsztaty plastyczne pt. „Spotkanie ze sztuką”, których celem było budzenie i rozwijanie zainteresowań dzieci w zakresie malarstwa oraz tworzenie warunków do odbioru sztuki i samodzielnego tworzenia.

Spotkanie kolędowe w przedszkolu "Misia Uszatka"

Pamięć o tym, aby każdego dnia stawać się człowiekiem szlachetnym, pomocnym bliźniemu, dobrym – była myślą przewodnią "Spotkania kolędowego" w Samorządowym Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka.

...

Życzenia od przedszkolaków w Dniu Kolejarza

25 listopada obchodzony jest Dzień Kolejarza. Święto to stało się doskonałą okazją do odwiedzenia przez dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka zabytkowego Dworca PKP w naszym mieście oraz spotkania się z panem Adamem Wasylinko, pracownikiem kolei.

Warsztaty karmelarskie w przedszkolu „Misia Uszatka”

22 listopada przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka uczestniczyły w warsztatach karmelarskich „LizakoweLove”.

Tego dnia nasze przedszkole odwiedziła Manufaktura, która powstała jako pierwsza w naszym regionie. Firma wyczarowuje słodkości ręcznie wykonane na podstawie...

Narodowe Święto Niepodległości w przedszkolu "Misia Uszatka"

Narodowe Święto Niepodległości to najważniejsze święto państwowe w ciągu roku. W sobotę, 11 listopada obchodzimy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W Samorządowym Przedszkolu Nr 2 im. Misia Uszatka uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się 10.11.2017 r.

KU PAMIĘCI NASZYM BOHATEROM

Oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych, a także zbliżająca się 99 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę, to czas, by uczcić pamięć poległych patriotów, by rozmawiać z dziećmi o tych, którzy odeszli i zachować pamięć o nich.

Niezwykły muzyk w przedszkolu „Misia Uszatka”

Wiele radości, uśmiechu i bardzo dobrej energii wniósł do Samorządowego Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka pan Marcin Urzędowski - artysta z Warszawy, muzyk perkusyjny, który zaprezentował dzieciom grę na brazylijskim bębnie o nazwie TIMBAL.

Mali odkrywcy z "Uszatka"

Powszechnie wiadomo, iż dzieci przedszkolne charakteryzuje ciekawość tego, co nas otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy i eksperymenty o charakterze badawczym. Pokazy interaktywne są świetną zabawą oraz niesamowitą przygodą, której nie da się porównać z niczym innym.

Światowy Dzień Drzewa – "Jabłoń Uszatka"

Światowy Dzień Drzewa obchodzimy 10 października, w czasie, w którym dzieci z Samorządowego Przedszkola Nr 2 im. Misia Uszatka poznają bogactwo i różnorodność darów tej barwnej pory roku.

Wychowankowie naszego przedszkola obcują na co dzień z materiałem przyrodniczym w zabawach i sytuacjach...

Dzień Przedszkolaka w "Uszatku"

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu Nr 2 im. Misia Uszatka zorganizowane zostały zabawy i gry dla dzieci.

Gospodarzem tego szególnego dnia była najstarsza grupa "Koguciki, która programem artystycznym przywitała najmłodsze dzieci przyjęte...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »