Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

,,Ziemia to nie śmietnik" czyli dzieci z Kubusia Puchatka ,,Sprzątają Świat"

We wtorek 26 września 2017 nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w ogólnopolskiej edycji akcji ,,Sprzątanie Świata".

Przedszkolaki ze wszystkich grup, zaopatrzeni przez Urząd Miasta i Gminy w rękawice i worki na odpady przemaszerowały znajomymi ulicami w poszukiwaniu śmieci. Akcji towarzyszył transparent przygotowany przez ,,Sowy" i ,,Kangurki" z hasłem ,,Ziemia to nie śmietnik". Dzięki takim działaniom rozwijamy u dzieci od najmłodszych lat potrzebę dbania o przyrodę, aby w pełni korzystać z jej uroków. Po skończonej akcji, był też czas na zabawę i kiełbaski z grilla. Serdeczne podziękowania od przedszkolaków z grup ,,Kangurki", ,,Sowy", ,,Tygryski", ,,Kłapouszki", Króliczki i ,,Prosiaczki" za pomoc w zorganizowaniu Dnia Sprzątania Świata pod hasłem ,,Ziemia to nie śmietnik" dla pani Karoliny Kładko z Biura Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta i Gminy Węgorzewo. Przedszkolaki i grono pedagogiczne wraz z panią dyrektor Teresa Matejko serdecznie dziękują za dostarczenie rękawiczek oraz kiełbasek na grilla. Dziękujemy tak pięknie jak piękna była pogoda tego dnia.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole im. Kubusia Puchatka oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Dzieci z "Kubusia Puchatka" sprzątają świat
Oceń artykuł:

(0)