środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Podziel się:

Podziel się:

,,ZIELONA NOC W KUBUSIU PUCHATKU" - NOCOWALIŚMY W PRZEDSZKOLU

Wieczór 23 czerwca 2017 R. oraz noc z 23/24 czerwca 2017r na długo pozostanie w pamięci dzieci, które opuszczają nasze przedszkolne mury. Tego wieczoru zorganizowały swoim podopiecznym szaloną, zieloną noc.

Dla niektórych była to pierwsza noc bez mamy, taty i bliskich, ale za to z kolegami, koleżankami i paniami z przedszkola. Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 18.00 i trwała do 9.00 rano następnego dnia. W czerwcowe popołudnie zaczęły przychodzić pierwsze odważne przedszkolaki zaopatrzone w śpiwory, poduszeczki i przytulanki . Pożegnanie z rodzicami trwało krótko. Dzieci podekscytowane z niecierpliwością czekały na niespodzianki jakie niesie ze sobą wieczór. Rozpoczęliśmy od złożenia przysięgi. Były tez rożne zabawy oraz piżama party. Dzieci zjadły pyszne kanapki, które same przygotowały. Po ogromnej dawce zabawy, śmiechu i niespodzianek przedszkolaki obejrzały bajkę na dobranoc.
Po pełnym wrażeń i emocji dniu wszystkie dzieci udały się przygotowane wcześniej swoje posłania do swoich „przytulanek”. Do późnych godzin wieczornych panowała tu atmosfera przepełniona dziecięcą radością. Noc spędzona w przedszkolu to dla dzieci wielka atrakcja. Rano bardzo szybko i sprawnie sprzątnęły salę po nocy, zwijały śpiwory, pakowały plecaki a potem zjadły pyszne śniadanie dzieląc się wrażeniami. Była sobota a my w super nastrojach , szczęśliwi i pełni wrażeń. „Zielona nocka” wszystkim bardzo się podobała, dzieci szczęśliwe, uśmiechnięte, wyspane wróciły ze swymi rodzicami do domu zabierając ze sobą bagaż miłych wspomnień . To były niezapomniane chwile. ,,Zielona Noc” na stałe zostanie wpisana do kalendarza imprez przedszkolnych. Imprezę przygotowały nauczycielki: Joana Rojek, Wiesława Słoboda, Teresa Matejko.
Serdecznie dziękujemy również paniom: Eli, Bogusi oraz Izie za pomoc przy organizacji ,,Zielonej Nocy"
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole im. Kubusia Puchatka oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Zielona Noc w "Kubusiu Puchatku"
Oceń artykuł:

(0)