Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

Jak w Trygorcie testują mężczyzn?

Czy pedicure to rodzaj maseczki na twarz? Czy frencz można zrobić na solarium? Do czego służy zalotka? I jak rozszyfrować tajemniczy skrót 75B? Z takimi pytaniami zmierzyła się męska część Trygortu podczas obchodów Dnia Kobiet.

Panie tego dnia zostały potraktowane iście po królewsku. Szampan na powitanie, kawa i pyszne ciasta przygotowane własnoręcznie przez mężczyzn. Było w czym wybierać: kopiec kreta, ciasto ananasowe z galaretką, babka czekoladowo - bananowa... Trzeba przyznać, że panowie stanęli na wysokości zadania. Gorzej było, gdy przyszło im się zmierzyć z testem wiedzy na temat kobiet. Żaden mężczyzna nie odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania. Zwycięzcą zaś został poprzedni sołtys Trygortu a obecnie radny miejski Krzysztof Świrski uzyskując 9 punktów na 12 możliwych. Gratulacje!
Spotkanie z okazji święta kobiet upłynęło w miłej atmosferze, w którą wprowadziły zebranych Julia Świrska i Magdalena Dudys prezentując nastrojowy program muzyczny.
30 września - rewanż. Przecież to Dzień Chłopaka. Gdzie? Oczywiście w Trygorcie!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Alicja Rymszewicz oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Tak w Trygorcie testują mężczyzn
Oceń artykuł:

(0)