środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

Korty tenisowe w parku

Czteroletnia cisza na kortach

W parku, dumy inwestycyjnej za kilka milionów złotych, znajdują się dwa korty tenisowe na których jeszcze nikt nie zagrał od czterech lat, czyli od oddania inwestycji do użytku.
Dwa lata temu poinformowano mieszkańców Węgorzewa o podpisaniu ugody (wykonawca - gmina) dotyczącej usterek m.in. kortu. Rok później w październiku, tuż przed wyborami samorządowymi rozkopano i układano dodatkowy drenaż.

Wiosną ponownie poinformowano lokalną społeczność o tym, że w czerwcu 2015 roku korty mają tętnić życiem. Za chwilę przywitamy kolejny czerwiec a na obiekcie cisza.
Korty, które miały służyć amatorom "białego sportu" a przy okazji zarabiać na siebie nieduże, ale zawsze jakieś pieniądze, stały się magazynem dla dwóch bramek z pobliskiego boiska. Obiekt zbudowany jest w dole, do którego woda gruntem spływa jak z wanny po wyjęciu korka, ale tego już nikt nie zmieni.

Druga sprawa, to brak schodków do zejścia w stronę obiektu od parkingu samochodowego. Owszem, jest ułożony chodnik, ale wejście na ten chodnik jest od strony usypanej górki. Kto z chętnych do gry (w przyszłości) będzie robił takie slalomy, aby wejść na kort. Jak widać ogólnie zabrakło komuś logiki.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: Czteroletnia cisza na kortach w parku Helwinga
Oceń artykuł:

(0)