Piątek, 27 listopada 2020. Imieniny Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Wyzywał, bił i groził. Trafił do aresztu

2019-12-04 09:08:26 (ost. akt: 2019-12-04 09:09:26)

Autor zdjęcia: Pixabay

Wyzwiska, ograniczanie kontaktów czy ciągłe niepokojenie - to była codzienność w jednej z rodzin na terenie gminy Pozezdrze.

Kiedy mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wszczął kolejną awanturę, podczas której uderzył kobietę w twarz i groził podpaleniem stwierdziła, że ma dość. Funkcjonariusze zatrzymali 35 – letniego męża, wszczęli procedurę Niebieskiej Karty oraz przedstawili mu zarzut znęcania.

Oficer dyżurny węgorzewskiej policji został poinformowany o awanturze w jednym z domów na terenie gminy Pozezdrze. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że 35 - latek będąc pod działaniem alkoholu wszczął awanturę ze swoją żoną. Mężczyzna wyzywał ją, uderzył w twarz, szarpał oraz groził podpaleniem. Wspólnie zamieszkująca z nimi matka pokrzywdzonej w obawie o życie córki poprosiła o pomoc policjantów. W związku z agresywnym zachowaniem, mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Kryminalni ustalili, że 35 - latek od około roku będąc po dzianiem alkoholu znęca się nad swoją żoną oraz dwójką dzieci. Agresor wyzywał ich słowami wulgarnymi i ograniczał kontakty z rodziną, a podczas ostatniej interwencji uderzył żonę w twarz. Funkcjonariusze wdrożyli w rodzinie procedurę Niebieskiej Karty i przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut znęcania się nad rodziną, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Węgorzewo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages