Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Posumowanie projektu "Kreatywnie w Budrach"

2019-11-05 08:13:56 (ost. akt: 2019-11-05 08:18:52)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

29 października odbyła się impreza podsumowująca projekt zacieśniający relacje pomiędzy mieszkańcami naszej gminy, pobudzający wspólną kreatywność, dający wiele satysfakcji z radosnego tworzenia - projekt pn. "Kreatywnie w Budrach". Dzięki temu w ramach Programu "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2019" możliwa była realizacja sześciu inicjatyw w gminie Budry.

Prezentacje z wykreowanych przez poszczególne grupy lokalne przeprowadzili ich liderzy oraz osoby szczególnie w nie zaangażowane. Najbardziej aktywne społeczności (Budry, Piłaki, Popioły, Budzewo oraz Ołownik i Grupa Force-Fire) zaprezentowały liczne działania, które mogą być inspiracją dla naszych środowisk.

Publiczność bardzo ciepło odebrała występ powstałego w ramach projektu zespołu "Popielanie", a także wyczekiwane przez wszystkich, rozgrzewające show Force-Fire.

Dziękujemy grupom inicjatywnym za przygotowanie lokalnych słodkości, a szczególnie paniom z zespołu "Budzewiaki" za domowy, pyszniutki podarunek. Wizaż młodzieży na tę specjalną okoliczność wykonała w ramach warsztatów pani Ania Paruzel-Bakoś.

Dziękujemy serdecznie za współpracę i merytoryczne wsparcie animatorowi Narodowego Centrum Kultury Zbigniewowi Mieruńskiemu, który był z nami i podzielił się wartościowymi refleksjami na temat programu Dom Kultury+ i realizowanych działań.

Dzięki zdjęciom Leszka Drozda, Anny Trochimiuk, Izy Trypuć i Krzysztofa Trejbszo z tanecznych popisów Grupy Ognia Force Fire powstała wystawa fotograficzna, którą można zwiedzać w GOK-u w Budrach do końca listopada.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: wojciech

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages