Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Poszukiwany listem gończym wpadł w hotelu w Łomży

2019-11-04 09:00:00 (ost. akt: 2019-11-04 09:23:33)

Autor zdjęcia: KPP Węgorzewo

Węgorzewscy policjanci przy współpracy mundurowych z Łomży zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Węgorzewo poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna od początku września br. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Podczas zatrzymania w jednym z łomżyńskich hostelów, poszukiwany był bardzo zaskoczony, ponieważ liczył na to, że uniknie odpowiedzialności za kradzieże.
Od początku września br. węgorzewscy policjanci mieli zatrzymać 31-letniego mieszkańca gminy Węgorzewo, który miał zostać doprowadzony do zakładu karnego.

Mężczyzna, chcąc uniknąć odpowiedzialności za wcześniejsze kradzieże opuścił swoje miejsce zamieszkania. Kryminalni w wyniku podjętych czynności ustalili, że 31-latek ukrywał się na terenie Warszawy i Podlasia gdzie podejmował prace dorywcze, a obecnie może przebywać na terenie Łomży w jednym z hosteli. Węgorzewscy policjanci przy współpracy z kryminalnymi z Łomży zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Kiedy mieszaniec gminy Węgorzewo otworzył drzwi do swojego pokoju w hostelu nie krył ogromnego zdziwienia, ponieważ liczył, na to że uniknie odpowiedzialności.

Poszukiwany został odkonwojowany do Zakładu Karnego Czerwony Bór.

Źródło: KPP Węgorzewo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages