Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Rodzinny koszmar przerwał akt oskarżenia

2019-09-24 13:18:17 (ost. akt: 2019-09-24 14:22:51)

31-letni mieszkaniec Węgorzewa odpowie przed sądem za znęcanie się nad swoim bratem i matką. 9 miesięcy koszmaru przerwał akt oskarżenia. Mężczyzna wszczynał awantury, wyzywał, szarpał i groził pozbawieniem życia.

Przez blisko dziewięć miesięcy 31-letni mężczyzna miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoim bratem oraz matką. Kryminalni ustalili, że do aktu przemocy dochodziło, gdy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wtedy to mieszkaniec Węgorzewa wszczynał awantury, wyzywał najbliższych, z którymi mieszkał, szarpał, groził pozbawieniem życia oraz zakłócał spoczynek nocny.

Sam oskarżony tłumaczył mundurowym, że denerwował się i wyzywał rodzinę, jak ,,dobrze go wkurzyli”. Przeprowadzone dochodzenie oraz zebrany przez kryminalnych i prokuratora materiał dowodowy pozwolił na zakończenie sprawy aktem oskarżenia. Wkrótce 31-latek stanie przed wymiarem sprawiedliwości.

Zgodnie z art. 207 kodeksu karnego: "kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą, lub nad inną osobą pozostającą w stałym, lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."
(źródło: KPP w Węgorzewie)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages