Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Mieszkańcy Kalu zapraszają na drugą edycję "Przystanku Rybka"

2019-08-21 11:00:00 (ost. akt: 2019-08-21 11:47:24)

Autor zdjęcia: FB/Stowarzyszenie Kal

Stowarzyszenie Kal, Koło Gospodyń Wiejskich w Kalu oraz Sołectwo Kal zaprasza na imprezę pn. ,,Przystanek Rybka”. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godz. 15.00 na plaży sołeckiej w Kalu.

Już po raz drugi Stowarzyszenie Kal, Koło Gospodyń Wiejskich w Kalu oraz Sołectwo Kal zaprasza na ,,Przystanek Rybka”. Impreza odbędzie się już jutro (sobota) na plaży sołeckiej w Kalu. Wesoła zabawa, mnóstwo atrakcji, rywalizacja przy wędce i rodzinna atmosfera – tak zapowiada się kolejna edycja imprezy z rybką w tle.

— Będzie to już druga edycja "Przystanku Rybka". — mówi Beata Bartnik, prezes Stowarzyszenia Kal. — W zeszłym roku nasza impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Szacujemy, że odwiedziło nas około 200 osób. Spotkanie rozpoczniemy zawodami wędkarskimi na jeziorze Święcajty. O 15.00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy oraz wręczenie nagród w zawodach wędkarskich.
Zupa rybna, konkursy i zabawy dla dzieci, domowe ciasta, smakołyki oraz muzyka na żywo – o to wszystko zadbali organizatorzy imprezy.

— Na uczestników czekać będą liczne atrakcje — dodaje Beata Bartnik. — Na dzieci czekać będą animatorzy, będzie malowanie twarzy, tatuaże z brokatu oraz konkurs ,,Zabawa z Rybką”. Dla każdego uczestnika przewidziano atrakcyjne nagrody.
W trakcie imprezy spróbować będzie można tradycyjnej zupy rybnej, ryb w zalewie oraz ryb grillowanych wszak to impreza rybna. Dodatkowo będzie można spróbować pysznych ciast, lemoniady i wielu innych smakołyków. Na zakończenie zaplanowano koncert orkiestry dętej Mrongovia.

— W organizację wydarzenia aktywnie włączyli się wszyscy mieszkańcy Kalu, za co serdecznie dziękujemy — mówi pani prezes. — Wierzymy, że nasza impreza wypadnie jeszcze lepiej niż rok temu. Już jutro zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!
Projekt został dofinansowany ze środków gminy Węgorzewo oraz powiatu węgorzewskiego.
(mk)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages