Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Już w niedzielę sąsiedzka schadzka nad jeziorem Stręgiel

2019-08-20 12:00:00 (ost. akt: 2019-08-20 14:39:32)

W najbliższą niedzielę (25 sierpnia) w Ogonkach zaprezentują się koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu. Mają być tańce, śpiewy i oczywiście swojskie, regionalne przysmaki.

Zapowiada się smaczna i wesoła biesiada. Wszystko za sprawą kół gospodyń wiejskich, która zarządziły wspólną integrację. Rezerwujcie terminy i przybywajcie do Ogonek w niedzielę, 25 sierpnia. Zgodnie z zapowiedzią, mają być tańce, mają być śpiewy i oczywiście regionalne przysmaki. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 na placu przy jeziorze Stręgiel.

— Koła gospodyń wiejskich z naszego powiatu integrują się już od wiosny — mówi Alicja Rymszewicz, inicjatorka koła gospodyń wiejskich w Trygorcie. — Mamy za sobą spotkania, szkolenie z wymogów sanepidowskich i plany na wspólną imprezę promującą KGW. W wiejskim klimacie, na placu nad jez. Stręgiel odbędzie się Sąsiedzka Schadzka. Oprócz pysznych regionalnych potraw będzie można pobawić się w sielankowej atmosferze, wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, pośpiewać przy akompaniamencie akordeonu, ale też i przy DJ-u.

Wspólna integracja będzie świetną okazją do poznania nowych osób, wymiany doświadczeń oraz nowych pomysłów.
(mk)Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages