Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Największą satysfakcją jest dla mnie uśmiech klientek

2019-06-14 12:23:58 (ost. akt: 2019-06-20 10:16:13)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

W naszym regionie są godne pochwały salony fryzjerskie i kosmetyczne. Chcemy docenić najlepsze i najbardziej profesjonalne! O tytuł "Mistrza Urody" ponownie walczy Ewelina Brożewicz, właścicielka salonu "Uroda" w Węgorzewie – zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji plebiscytu na szczeblu powiatowym.

Co sprawia, że to właśnie Gabinet Kosmetyczny "Uroda" otrzymał najwięcej głosów naszych Czytelników w kategorii "Mistrz Urody 2018"?
— Pani Ewelina to profesjonalistka — stwierdziła Magdalena, mieszkanka Węgorzewa. — Bardzo cenię sobie jej indywidualne podejście do każdego klienta oraz szczerość. W "Urodzie" zawsze można liczyć na fachową poradę i pełną troskę o nasz komfort i samopoczucie. To dlatego uważam, że tytuł Mistrza Urody trafił do odpowiedniej osoby.

Jak na ubiegłoroczną wygraną zareagowała właścicielka zwycięskiego salonu?
— Przede wszystkim bardzo bym chciała podziękować moim klientkom, bo to dzięki nim otrzymałam ten tytuł — swoją wygraną komentowała Ewelina Brożewicz. — Jestem bardzo mile zaskoczona, bo przyznam szczerze, że nawet nie wiedziałam, że biorę udział w jakimś konkursie, dopiero jedna z klientek mnie uświadomiła. Nie spodziewałam się wygranej, więc tym bardziej jest mi bardzo miło. — i dodaje. — Przez wiele lat pracowałam w Gdańsku, ale bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o powrocie do swojego rodzinnego miasta. Codziennie w swojej pracy spotykam wiele fantastycznych kobiet. Śmiejemy się, rozmawiamy i wymieniamy różnymi doświadczeniami. Największą satysfakcją jest dla mnie ich uśmiech oraz miłe słowa, gdy udaje mi się je uszczęśliwić pięknymi pazurkami i zrelaksować zabiegami. To właśnie sprawia, że codziennie z chęcią przychodzę do swojej pracy. Mam nadzieję, że jeszcze wiele lat będzie mi dane upiększać nasze piękne mazurskie kobiety.

Czy w tym roku tytuł "Mistrza Urody" również trafi do pani Eweliny? Wszystko zależy od naszych Czytelników. Czekamy na wasze głosy oraz zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich, które zasługują na miano mistrzowskich.


Nasza akcja na najpopularniejszy salon fryzjerski oraz najpopularniejszy salon kosmetyczny trwa do 30 czerwca 2019 r. W konkursie mogą brać udział wyłącznie lokale z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego.
Tytuły "Mistrza Urody" w kategoriach najpopularniejszy salon fryzjerski oraz najpopularniejszy salon kosmetyczny w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach (wspólnie w powiecie olsztyńskim i Olsztynie oraz powiecie elbląskim i Elblągu), w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń lokale uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.

Tytuły regionalne (województwo warmińsko-mazurskie) w obu kategoriach otrzymają te lokale, które uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. Głosowanie trwa do godziny 23.59 dnia 30.06.2019 r. Zgłoszenia prosimy wysyłać na: redakcja@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages