Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Bezpieczeństwo oczami dzieci. Konkurs powiatowy rozstrzygnięty

2019-05-23 14:00:00 (ost. akt: 2019-05-23 10:24:08)

14 maja w sali konferencyjnej KPP w Węgorzewie odbyło się uroczyste nagrodzenie uczestników konkursu plastycznego ,,Dbam o swoje bezpieczeństwo”

— Jury miało bardzo trudne zadanie, by zdecydować, które prace plastyczne wybrać jako te najciekawsze i nawiązujące do tematyki konkursu — czytamy na stronie węgorzewskiej komendy. — Dzieci wykazały się ogromną znajomością tematu, wyobraźnią i talentem plastycznym, a ich prace charakteryzowały się różnorodnością treści, jak i zastosowanych technik. Laureatom konkursu na etapie powiatowym nagrody wręczył Komendant Powiatowy Policji w Węgorzewie mł. insp. Radosław Drach oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie nadkom. Marta Umbras.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz elementy odblaskowe, by dbać o swoje bezpieczeństwo. Szczególne podziękowania mundurowi skierowali również w stronę rodziców, którzy przybyli do Komendy Policji w Węgorzewie razem ze swoimi pociechami. Zwycięskie prace zostały przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, gdzie wezmą udział w etapie wojewódzkim, który zostanie rozstrzygnięty 10 czerwca 2019 roku o godzinie 10:30 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Pierwsze miejsce na szczeblu powiatowym zajął Franciszek Sulej (Szkoła Podstawowa Nr 1 im. M. Kopernika w Węgorzewie), drugie: Nikola Łokietek (Szkoła Podstawowa w Sobiechach), a trzecie Kornelia Stasiak (Szkoła Podstawowa w Pozezdrzu). Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim.
(źródło: KPP w Węgorzewie)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages