Czwartek, 5 grudnia 2019. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Gminne obchody Dnia Strażaka w Radziejach

2019-05-15 14:00:00 (ost. akt: 2019-05-15 12:47:34)
Fot. Archiwum OSP w Radziejach

Fot. Archiwum OSP w Radziejach

W ubiegłą sobotę w Radziejach odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. W trakcie uroczystości strażakom wręczono odznaczenia za zasługi dla pożarnictwa.

Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą świętą, której przewodniczył proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla w Radziejach ks. Bogdan Brusiło. Podczas uroczystości obecne były poczty sztandarowe OSP Radzieje i miejscowej szkoły. W uroczystości wzięli udział strażacy z jednostek OSP Radzieje, OSP Węgielsztyn, OSP Guja, OSP Perły, WSP Węgorzewo, PSP Węgorzewo, a także przedstawiciele lokalnych władz, instytucji i służb mundurowych. W trakcie uroczystości strażakom wręczono odznaczenia za zasługi dla pożarnictwa. Na koniec zaproszeni goście, dziękowali jubilatom za ich odwagę oraz pełną poświęcenia, rzetelną służbę na rzecz ratowania życia ludzkiego. W imieniu redakcji "Węgorzewskiego Tygodnia" pragniemy dołączyć do życzeń.

Wszystkim Strażakom życzymy tego, co najważniejsze, czyli zawsze bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji. Niech św. Florian otacza was swoją opieką w wypełnianiu codziennych obowiązków. Niech bezinteresowna służba na rzecz innych, będzie wyrazem ciągłej pracy nad sobą oraz doskonaleniem waszych umiejętności, a trudna i odpowiedzialna praca będzie źródłem osobistej satysfakcji oraz powodem do dumy.


(red. źródło: OSP Radzieje)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages