Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Edukacja przez zabawę. Weź telefon, tablet i przybywaj do Trygortu!

2019-03-20 13:08:23 (ost. akt: 2019-03-20 14:01:14)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Wydział Nauk Społecznych UWM zaprasza na zajęcia do Trygortu. Będą to niezwykle ciekawe zajęcia interaktywne, podczas których uczestnicy poznają bliżej możliwości aplikacji do tworzenia gier terenowych – Actionbound.

Zajęcia, które już 11 kwietnia odbędą się w trygorckiej świetlicy, są efektem współpracy, którą Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego nawiązał z miejscowym stowarzyszeniem. Warto wspomnieć jak rozpoczęła się owa współpraca.

— W grudniu 2018 r. gościliśmy u siebie naukowców z Olsztyna, którzy badali za pomocą ankiet zaangażowanie społeczne mieszkańców Trygortu — mówi Alicja Rymszewicz, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Trygort. — Liczba osób, które przyszły na spotkanie była tak imponująca, że zaproponowano nam współpracę w realizacji różnych działań edukacyjnych.

Takim działaniem będą zajęcia interaktywne zorganizowane przez Wydział Nauk Społecznych Uniewersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Jakie atrakcje czekają na uczestników spotkania?
— W pierwszej części zajęć uczestnicy i uczestniczki zagrają w grę z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Actionbound — informuje Lidia Bielinis z Wydziału Nauk Społecznych UWM. — W drugiej części, osoby chętne mogą wziąć udział w warsztacie, podczas którego nauczą się projektować gry w tej aplikacji. Do tego zadania będą potrzebne laptopy, przynajmniej jeden na parę.

Jesteś zainteresowany? To świetnie! Zajęcia są bezpłatne, a wiek uczestników nieograniczony. Zabierz ze sobą smartfon, tablet lub laptop (z dostępem do internetu) i 11 kwietnia przybywaj do Trygortu!

Start: godzina 16.30
Miejsce: świetlica w Trygorcie

(mk)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages