Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Miłośnicy podróży poszukiwani!

2019-02-27 12:58:24 (ost. akt: 2019-02-27 13:11:40)
Fot. pixabay.com

Fot. pixabay.com

„Tak naprawdę nie wiemy, co ciągnie człowieka w świat. Ciekawość? Głód przeżyć? Potrzeba nieustannego dziwienia się? Człowiek, który przestaje się dziwić, jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze – uroda życia”. Ryszard Kapuściński „ Podróże z Herodotem”

Od kwietnia ruszamy z Klubem Podróżnika w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Węgorzewie. Wśród nas jest wielu ludzi aktywnych i ciekawych świata. Podróżują po Polsce, Europie i Świecie. Nie ważne jak podróżujecie - samolotem, samochodem, pociągiem, PKS-em czy rowerem, ważne abyście chcieli się z nami podzielić i opowiedzieć o swoich dalszych i bliższych podróżach. Może w ten sposób zachęcicie innych do odwiedzenia danego miejsca, a może niektórzy chociaż w ten sposób, dzięki wam odbędą wiele podróży. Wszystkich chętnych do opowiedzenia o swojej podróży zapraszamy do kontaktu tel. 0 87427 2561 – Dorota Bystra, facebook biblioteki oraz osobiście w wypożyczalni dla dorosłych.
(MGBP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages