środa, 23 września 2020. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Impreza charytatywna dla Julii Sauter - przyjdź, pomóż!

2019-01-28 12:28:04 (ost. akt: 2019-01-28 13:03:58)

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne organizatorów

To będzie niezwykłe wydarzenie. Już 16 lutego na scenie WCK Theatrum Mundi po raz pierwszy zaprezentuje swój musical "Sen o Kalifornii", a w świat magii wprowadzi nas Y – Polski Magik Gwiazd. Organizatorzy przygotowali cały szereg atrakcji, a cały dochód z wydarzenia przekazany zostanie na leczenie maleńkiej Julii Sauter. Nie może Was tam zabraknąć!

— Wszyscy łączymy siły aby pomóc dla Julii Sauter, która podczas porodu doznała uszkodzenia splotu barkowego typu Erba w kończynie górnej prawej. — piszą na stronie wydarzenia organizatorzy. Tylko szybko rozpoczęta, intensywna rehabilitacja daje możliwość prawidłowego rozwoju tego maleństwa! Julia musi stale wykonywać ćwiczenia i być pod stałą kontrolą zespołu specjalistów lekarzy, fizjoterapeutów, pedagogów, psychologów. To kosztuje!

Oficjalna impreza charytatywna odbędzie się 16 lutego o godzinie 16:00 w Węgorzewskim Centrum Kultury. Aby wziąć udział w imprezie należy zakupić cegiełkę charytatywną. Cegiełki można zakupić w następujących miejscach:

- Węgorzewskie Centrum Kultury (Ewa Roch)
- Wake Up Club (ul. Zamkowa 10G)
- 4F/Outhorn Węgorzewo (ul. Armii Krajowej 2B)
- Salon Fryzjerski Aga (ul. Bema 2)

Cegiełki dostępne będą 30 stycznia (od godziny 15.00)
- 30-50 zł - cegiełka standardowa
- 100 zł - cegiełka VIP ( miejsce w pierwszych dwóch rzędach + pierwszeństwo zrobienia zdjęcia z Magic of Y + książka z dedykacja od Magic of Y)

Imprezę poprowadzi: CzugA & Jakub Kurpiewski

Główne punkty programu to:
- Musical "Sen o Kalifornii" przygotowany przez Theatrum Mundi. Niesamowita historia, której premiera będzie miała miejsce podczas imprezy
- Pokaz Magii Magicof Y.

Y – Polski Magik Gwiazd, nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor książki "13 kroków by stać się magicznym" urodził się na Mazurach, wychowywał w Trójmieście, obecnie mieszka w Warszawie. W 2012 roku był półfinalistą programu Mam Talent. W 2013 roku założył na youtubie kanał Magic of Y, który szybko odniósł sukces. Obecnie ma on ponad 700 tysięcy stałych widzów i prawie 60 milionów odsłon. Zaowocowało to współpracą z wieloma markami, jak i cyklicznymi materiałami w dzień Dobry TVN oraz autorskim programem Magia Y w TVN style, w którym Y pokazuje magię gwiazdom polskiego showbiznesu. Y zaprojektował już 6 autorskich talii kart, tworząc największy crowdfounding w historii Polski.

Podczas całej imprezy odbędą się licytacje dla Julii oraz wiele dodatkowych atrakcji. Będzie niezwykły pokaz baniek mydlanych, modelowanie baloników, facepainting, a dla oczekujących dzieciaczków będzie kącik kreatywny.

Organizatorzy:
Otwarte Jeziora
Stowarzyszenie Pomagam bo Lubię - Licytacje.
CzugA
Węgorzewskie Centrum Kultury
Młodzieżowa Rada Miejska- Węgorzewo

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages