Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Jesteś ofiarą przemocy? Nie czekaj aż będzie za późno!

2018-11-15 12:00:00 (ost. akt: 2018-11-14 12:38:51)
Jesteś ofiarą przemocy w rodzinie? Nie czekaj aż będzie za późno, już dziś zgłoś się po pomoc!

Jesteś ofiarą przemocy w rodzinie? Nie czekaj aż będzie za późno, już dziś zgłoś się po pomoc!

Autor zdjęcia: pixabay.com

W Węgorzewie rośnie ilość procedur tzw. Niebieskiej Karty. Oznacza to niestety, że nasza gmina nie jest wolna od przemocy w rodzinach. Aby walczyć z tym niebezpiecznym zjawiskiem realizowany jest specjalny projekt.

W sobotę, 24 listopada w godzinach 9.00-12.00 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej (ul. Zamkowa 4, 11-600 Węgorzewo) zaprasza na Dzien Otwartych Drzwi. Wydarzenie realizaowane jest jako działanie projektu "Pełni mocy-przeciw przemocy" realizowanego przez MGOPS. Celem głównym projektu jest wsparcie osób i rodzin doświadczających przemocy bądź zagrożonych przemocą w rodzinie oraz zwiększenie dostępu do działań profilaktycznych i pomocowych. 24 listopada każda potrzebująca osoba będzie mogła zasięgnąć porady pracowników pełniących wtedy dyżur. Będą to: prawnik, policjant, pracownik socjalny, kurator, terapeuta uzależnień. Jest to szansa dla wszystkich borykających się z problemem przemocy. Warto z niej skorzystać! Jesteś ofiarą przemocy w rodzinie? Nie czekaj aż będzie za późno, już dziś zgłoś się po pomoc! Działanie wpisuje się również w ogólnoświatową kampanię "Biała Wstążka".
(mk)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages