Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Trwa policyjna akcja "Bezpieczny kierowca ciężarówki"

2018-10-03 12:54:48 (ost. akt: 2018-10-03 12:59:58)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Węgorzewie

Dziś (środa) od rana węgorzewscy policjanci ruchu drogowego bacznie przyglądają się samochodom ciężarowym w ramach prowadzonych działań pod nazwą "Bezpieczny kierowca ciężarówki".

Działania polegają przede wszystkim na kontroli w zakresie przewożenia rzeczy z uwzględnieniem stanu technicznego ciężarówek, wyposażenia, właściwego zabezpieczenia ładunku oraz przestrzegania przepisów o czasie pracy i odpoczynku kierowców. Funkcjonariusze skontrolują również dokumenty wymagane do prowadzenia i użytkowania tego typu pojazdów oraz stan trzeźwości kierujących. Sprawdzą także liczbę miejsc siedzących wpisaną w dowodzie rejestracyjnym ze stanem faktycznym w pojeździe oraz liczbę przewożonych pasażerów.

Kontrole odbywają się na posterunkach zlokalizowanych w miejscach o dużym natężeniu ruchu samochodów ciężarowych, a także na pozostałych drogach powiatu węgorzewskiego. Działania "Bezpieczny kierowca ciężarówki" potrwają do późnych godzin wieczornych.
(źródło: KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages