Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Budowa łącznika w Zespole Szkół Zawodowodowych dobiegła końca

2018-08-24 12:46:18 (ost. akt: 2018-08-24 13:00:06)

Autor zdjęcia: Archiwum Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie

W piątek dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie poinformowała na swoim profilu facebookowym o zakończeniu robót budowlanych związanych z nowym łącznikiem.

Realizacja projektu związana jest z wprowadzaniem dwóch nowych zawodów tj. szkutnika w szkole branżowej 1 stopnia oraz technika obsługi turystycznej w technikum.
— Łącznik zawiera 3 sale dydaktyczne na poziomie parteru: pracownię językową, geograficzno-turystyczną i komputerową — czytamy na stronie szkoły. — Na poziomie 0 pracownię laboratoryjną i zaplecze socjalne na jej potrzeby oraz sanitariaty dostosowane również dla osób niepełnosprawnych. Już niedługo sale zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny.

Łącznik budowany jest w ramach projektu współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie oraz środki UE w ramach działania 9.3.1 RPO woj. Warmińsko-Mazurskiego. Tytuł projektu „Wyższy standard edukacji – lepsza jakość życia lokalnych społeczności – rozbudowa infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Węgorzewskim”. Wartość projektu ogółem wynosi 2.636 452,82 zł. Wartość dofinansowania to 2 159 085,62 zł. natomiast wkład własny Powiatu Węgorzewskiego to kwota 445 360,24zł.
(mk, źródło: ZSZ w Węgorzewie)

Więcej zdjęć:
FB: Zespół Szkół Zawodowych w WęgorzewieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages