Wtorek, 26 marca 2019. Imieniny Dory, Olgi, Teodora

Zdobądź stypendium na wymarzone studia!

2018-06-28 10:00:00 (ost. akt: 2018-06-28 11:15:38)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Są zdolni, ambitni i mają jasny cel. Oto cechy stypendystów Bonus Pastor, którzy co roku otrzymują wymarzone certyfikaty. Nie inaczej będzie w tym roku. Mazurska Fundacja Edukacyjna „Bonus Pastor” zaprasza ambitną młodzież z Węgorzewa i gminy Węgorzewo, która chce studiować, a potrzebuje finansowego wsparcia.

— W roku akademickim 2018/2019 czekają na Was stypendia na I rok studiów w wysokości 500 zł miesięcznie, które będą wypłacane przez 10 miesięcy — mówi Marianna Putkowska – koordynatorka Programu Stypendiów Pomostowych z ramienia MFE Bonus Pastor w Węgorzewie. — Stypendyści, którzy osiągną dobre wyniki w nauce, mogą korzystać ze stypendiów na II, III i IV rok studiów, stypendiów językowych, stypendiów na wyjazd na zagraniczną uczelnię, stypendiów doktoranckich oraz staży w Stanach Zjednoczonych i w kraju.

O stypendium na I rok studiów może aplikować każdy maturzysta 2018, który ukończył szkołę ponadgimnazjalną w 2018 roku. Do spełnienia jest jednak kilka warunków, m.in.: dobrze zdana matura w bieżącym roku szkolnym i osiągnięcie na egzaminie maturalnym nie mniej 90 punktów, przyjęcie w roku akademickim 2018/2019 na I rok dziennych studiów I stopnia, lub I rok dziennych jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich, miejsce zamieszkania – gmina Węgorzewo, sytuacja finansowa rodziny – dochód w przeliczeniu na osobę lub dochód osoby uczącej się nie może być wyższy niż 1575 zł brutto (wyliczony z czerwca 2018 r).

Ponadto kandydat spełniać musi najważniejszy warunek – posiadać rekomendację Mazurskiej Fundacji Edukacyjnej „Bonus Pastor”, która będzie wydawana po rozpatrzeniu wszystkich złożonych formularzy wraz z załącznikami po 1 sierpnia 2018 r. Druk formularza dostepny jeest na facebooku fundacji oraz na plebani Parafii p.w. Dobrego Pasterza w Węgorzewie.

Rekrutacja do programu przebiegać będzie on-line na stronie: https://www.stypendia-pomostowe.pl/

Aplikacja do składania wniosków aktywna będzie  do 17 sierpnia 2018 r., do godziny 16.00. Wniosek można złożyć po wydaniu rekomendacji Mazurskiej Fundacji Edukacyjnej „Bonus Pastor”.

Preferowany kontakt mailowy z koordynatorką, Marianną Putkowską: m_putkowska@wp.pl, tel. 505034130.
(mk)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages