środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Marta Umbras nowym zastępcą komendanta policji

2018-05-16 16:00:00 (ost. akt: 2018-05-16 15:01:41)

W poniedziałek w węgorzewskiej komendzie odbyła się uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie. Nowe stanowisko objęła kom. Marta Umbras.

W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Tomasza Klimka oraz policjantów i pracowników węgorzewskiej komendy został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie o powierzeniu pełnienia obowiązków na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie kom. Marcie Umbras. W chwili wręczania rozkazu personalnego, insp. Tomasz Klimek podkreślił, że wybór Marty Umbras na to stanowisko był podyktowany doświadczeniem, które posiada w pracy kryminalnej jak i prewencyjnej.

— Doświadczenie i duża wiedza muszą ze sobą współgrać i uzupełniać się w przypadku pełnienia funkcji kierowniczych — mówił Komendant Wojewódzkiej Policji. — Ten aspekt został tu spełniony.

Kom. Marta Umbras będzie nadzorowała oraz koordynowała pracę pionu kryminalnego. W szeregi policji, nowa zastępczyni komendanta wstąpiła 17 lat temu. Po wstąpieniu do służby pierwsze kroki stawiała w pionie kryminalnym zdobywając doświadczenie w zakresie pracy dochodzeniowo-śledczej i operacyjno-rozpoznawczej. Od 2009 do 2012 roku była specjalistą zespołu do spraw Dyscyplinarnych, Kadr i Szkoleń. Od 2012 roku pełniła funkcję Komendanta Komisariatu policji w Reszlu.
(red)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. gość #2510488 | 83.17.*.* 30 maj 2018 13:19

  Gdyby ode mnie to zależało wywalił bym połowę policjantów, i dołożył bym etatów dla kobiet i było by jak w przedszkolu z policjantów zrobili złobek. podam przykład policjanta szukali w szczytnie Rutkowski i spółka żart pataologia i nie bedę tego komentował bo brak słów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Biały #2502915 | 37.47.*.* 16 maj 2018 17:14

  Czemu nik nie łapie kłusownikow co maja pełno siatek na Rezerwacie Oświn od strony Nowych Guj i gdzie jest Pałac tej strony maja swoje scieszki wydeptane maja kajaki schowane w chcinach .Czemu tej strony Rezerwatu sa straz rybaczka

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages