Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Uczyli sie od najlepszych. Licealiści strzelali pod okiem "specjalsów"

2018-05-01 10:00:00 (ost. akt: 2018-05-01 08:49:04)

W ubiegły piątek "specjalsi" szkolili uczniów klas o profilu policyjnym i wojskowym z LO w Węgorzewie na strzelnicy „Tory Taktyczne Srokowo".

Uczniowie tych klas mundurowych pod opieką nauczycieli z LO – kom. Piotra Wysockiego oraz Pawła Kraśniewskiego mieli okazję wykonywać strzelanie z broni automatycznej i snajperskiej pod okiem instruktora wojskowych służb specjalnych. Wyjątkowe strzelanie z karabinka używanego tylko przez elitarne bojowe jednostki specjalne o nazwie Scorpion EVOIIIS1 o kal. 9 mm oraz karabinu o PLINKSNER 715T i MOSSBERG o kal. 5,6 mm to była okazja tylko dla wybranych.

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie nawiązało bardzo dobry kontakt z instruktorami i właścicielem strzelnicy co bardzo dobrze rokuje na współpracę w ramach wyszkolenia strzeleckiego z broni palnej młodzieży z klas o profilach mundurowych. Następne strzelanie dynamiczne odbędzie się już w drugiej połowie maja br. Młodzież z węgorzewskiego liceum uczestnicząca w szkoleniu oceniła te zajęcia jako bardzo profesjonalne i ciekawe. Nie obyło się też bez ogniska połączonego z pieczeniem kiełbasek.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages