Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Gabryś dołączył do książęcego grona

2018-04-19 11:12:36 (ost. akt: 2018-04-19 11:46:25)

Do książęcego grona dołączył dziś Gabryś. Nasz nowy książę ma rok i 10 miesięcy i pochodzi z Kalu. Witamy Cię Gabrysiu i czekamy na kolejne zgłoszenia.

Teraz każdy rodzić może pochwalić się swoją pociechą, ponieważ kolejny raz ruszyliśmy z plebiscytem na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Nasz plebiscyt rozpoczał się 27 marca, a zakończy sie tuz przed Dniem Dziecka – 26 maja (o godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Węgorzewskiego Tygodnia. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie. Głosowanie na etapie powiatowym rozpocznie się, gdy do każdej kategorii zostanie zgłoszonych minimum troje dzieci, jednocześnie każda kandydatorura bierze udział w etapie regionalnym.

Jak zgłosić swoje dziecko? Wystarczy nadesłać drogą elektroniczną zdjęcie dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages