Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Do pięknej księżniczki Tosi dołączył książę Alan

2018-04-17 11:06:31 (ost. akt: 2018-04-17 11:32:59)

Doczekaliśmy się pierwszej książęcej pary z powiatu węgorzewskiego. Do pięknej księżniczni Tosi dołączył dziś 3-letni Alanek z Węgorzewa. Bardzo się cieszymy i czekamy na kolejne zgłoszenia.

Naszą pierwszą kandydatką do tytułu "Małej Księżniczki" jest Antonina Wysocka. Tosia ma 4 lata i pochodzi z Węgorzewa. Do plebiscytu zgłosił ją dumny tata. Dziś do książęcego grona dołączył również królewicz Alan. Chłopczyk ma 3 lata i pochodzi z Węgorzewa.
— Alan najbardziej lubi ogladac bajki "Psi Patrol" — mówi pani Agnieszka, mama chłopca. — Synek uwielbia bawić sie zabawkami-pieskami z bajki, lubi malować kolorowanki. Jest strasznym gadułą bardzo ciekawym jest otaczajacego go świata, więc nieustannie zadaje mnóstwo ciekawych pytań. Aktualnie Alanek chodzi do przedszkola, które bardzo lubi tak jak swoich kolegów i koleżanki. Uwielbia zabawy na placu zabaw w piaskownicy i jest bardzo żywym dzieckiem.

Teraz każdy rodzić może pochwalić się swoją pociechą, ponieważ kolejny raz ruszyliśmy z plebiscytem na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Nasz plebiscyt rozpoczał się 27 marca, a zakończy sie tuz przed Dniem Dziecka – 26 maja (o godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Węgorzewskiego Tygodnia. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie. Głosowanie na etapie powiatowym rozpocznie się, gdy do każdej kategorii zostanie zgłoszonych minimum troje dzieci, jednocześnie każda kandydatorura bierze udział w etapie regionalnym.

Jak zgłosić swoje dziecko? Wystarczy nadesłać drogą elektroniczną zdjęcie dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages