Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Węgorzewskie zespoły z wyróżnieniami i na podium

2018-04-16 14:17:51 (ost. akt: 2018-04-18 01:55:26)

Autor zdjęcia: Archiwum Klubu 11.MPA

W dniu 14 kwietnia 2018 r. zespoły taneczne z Klubu 11. MPA i z WCK wzięły udział w „Mazurskich Transformacjach Tanecznych” organizowanych przez Centrum Kultury i Turystyki wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Mrągowie.

W konkursie wzięły udział dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne w różnych technikach z kilkunastu ośrodków kultury z Warmii i Mazur. Wspólne prezentacje, wzajemna inspiracja i wymiana doświadczeń a także popularyzacja różnych stylów tańca to niewątpliwa korzyść takich tanecznych konfrontacji. Zespoły zaprezentowały choreografie w 2 kategoriach tanecznych: street dance (hip-hop, breakdance, popping, locking, techniki pokrewne) oraz art dance (taniec współczesny, jazz, modern jazz, techniki pokrewne), z podziałem na 3 grupy wiekowe: do 10 lat, 11-14 lat i powyżej 15 lat. Prezentacje oceniło jury złożone ze specjalistów reprezentujących różne style i techniki tańca. Ocenie podlegała oryginalność pomysłu, technika, interpretacja i dobór środków wyrazu, wartości artystyczne i kulturowe. Bardzo dobrze wypadły w tym towarzystwie zespoły z Klubu 11. MPA: zespół Miniaturka z układem "Na miarę" zdobył I miejsce, zespół Mini Dance z układem "Zapomniany pokój zabaw" zajął II miejsce. Z wyróżnieniami wróciły również zespoły działające przy Węgorzewskim Centrum Kultury. Zespół Amir zdobył wyróżnienie w kategorii 10-14 lat, a najstarszy zespół Impuls II miejsce w kategorii 15+. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
(red, źródło: Klub 11. MPA)
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages