środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Książeca para poszukiwana! Czekamy na Wasze zgłoszenia

2018-04-13 11:00:00 (ost. akt: 2018-05-28 11:15:08)

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę czy księżniczka? Wasze dzieci mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia.

Dzieci są naszym największą radością. Mają w sobie beztroskę, której brakuje nam, dorosłym. Na cały świat patrzą przez różowe okulary i we wszystkim potrafią dostrzec dobro. Dla rodziców są prawdziwym skarbem i dumą. Nasza pierwsza kandydatka do tytułu "Małej Księżniczki" to Antonina Wysocka. Tosia ma 4 lata i pochodzi z Węgorzewa. Do plebiscytu zgłosił ją dumny tata.

Bardzo się cieszymy z pierwszego zgłoszenia i czekamy na kolejne. Teraz każdy rodzić może pochwalić się swoją pociechą, ponieważ kolejny raz ruszyliśmy z plebiscytem na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Nasz plebiscyt rozpoczał się 27 marca, a zakończy sie tuz przed Dniem Dziecka – 26 maja (o godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Węgorzewskiego Tygodnia. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

Głosowanie na etapie powiatowym rozpocznie się, gdy do każdej kategorii zostanie zgłoszonych minimum troje dzieci, jednocześnie każda kandydatorura bierze udział w etapie regionalnym. Jak zgłosić swoje dziecko? Wystarczy nadesłać drogą elektroniczną zdjęcie dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.REGULAMIN - KLIK


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages