środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia

2018-03-27 08:00:00 (ost. akt: 2018-03-26 22:38:56)

Plebiscyt na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę" ma u nas długą tradycję i towarzyszy naszemu tygodnikowi niemal od początku jego istnienia. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka. I tym razem będzie podobnie. Czekamy na Wasze zgłoszenia i zachęcamy do wspólnej zabawy.

Ruszamy z plebiscytem już dziś, 27 marca, a zakończymy go 26 maja (o godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Węgorzewskiego Tygodnia. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Plebiscyt rozpocznie się, gdy do każdej kategorii zostanie zgłoszonych minimum troje dzieci. Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszej stronie www.wegorzewo.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

REGULAMIN - KLIK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages